Al Corso Pension

4,9 / 5 (6 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Páčilo sa mi úplne všetko. Najviac však prístup majiteľa…“

Al Corso penzión je ubytovanie rodinného typu s prihliadnutím na požiadavky moderných zákazníkov. Jeho lokalita ho predurčuje na využitie rôzneho charakteru, nachádza sa blízko historického centra mesta a mestského parku, neďaleko penziónu v areáli sa nachádza vlastné parkovisko chránené bezpečnostnou kamerou. Na oddych je v blízkosti Mestský park či historické pamiatky mesta. Ak si chcete aktívne zašportovať, v okolí sa nachádza Aqualand Banská Bystrica, či klub Ministry of Fun Banská Bystrica – najmodernejší a najväčší disco klub na Slovensku. V penzióne poskytujeme celoročne ubytovanie s raňajkami v 6 izbách, a to jednolôžkovej, dvojlôžkových, trojlôžkových a suite. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, umývadlo a WC) a TV.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Al Corso Pension

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,9/5 (6 hodnotenie)
4 1
3 0
2 0
1 0
Frank C.I.

Páčilo sa mi úplne všetko. Najviac však prístup majiteľa…

3. 4. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Jooho

Boli sme ubytovaný v suite-komfort. Príjemný personál. Penzión v blízkosti centra a dobrý prístup z diaľnice. Odporúčam.

23. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.