Historický festival Rotenstein

4,8 / 5 (37 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „všetko“

Hlavným zameraním Agentúry HECTOR je organizácia kultúrnych a spoločenských podujatí na profesionálnej úrovni, zárukou ktorej sú dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti, ako i fakt, že organizujú 3 najväčšie historické festivaly na Slovensku (Historický festival ROTENSTEIN na Hrade Červený Kameň, Festival stredovekého života na Hrade Červený Kameň a Stredovek pod hradbami v Trnave).

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Mgr.Bystrík Holeček
http://www.rotenstein.sk
bystrik.holecek@gmail.com
+421 908 664 250

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

bystrik.holecek@gmail.com
+421 908 664 250

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórie Zábava a voľný čas

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Historický festival Rotenstein

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,8/5 (37 hodnotenie)
Andrea

Historické kostýmy, jazdci na koňoch, predvedenie časti histórie podľa skutočných udalostí. Tiež jedlá, ktoré bežne nebývajú na jarmokoch a pod., teda tie ľudové klasické koláče a pod.

Slabá hygiena, teda pri wc nebola voda na umytie. Na hlavnom stage bolo veľa ľudí a tí, čo sme boli zboku pod kopcom, sme nič Nevideli, lebo zavadzal stan, ktorý mali účinkujúci po ich ľavej strane. Keby tam ten stan, alebo dva stany, neboli, tak vidíme aj my ostatní, nielen tí, čo boli priamo oproti zámku.
Krátke scénky, len sme si sadli a za chvíľu to skončilo. Napr. tance, alebo iné na vedľajšom stage.

31. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
E

všetko

30. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Hruska

Páčilo sa mi úplne všetko. Ani neviem ako to všetko opísať bolo to super, len som mala problém že som nestíhala všetko čo som chcel ale to by som sa musela rozdvojiť :D

30. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Ja

Velmi vela atrakcii, sprievodnych akcii, zaujimavych stankov, vsetko slovensky hovoriaci vystupujuci. Niektore vystupenia boli priam uzasne. Ovela lepsie ako podobne akcie na Slovensku.

Velmi drahe jedlo a aj tak mizerna porcia (5 eur za 4 lyzice cestovin, 10e za 3 knedle, kusok masa a lyzica kapusty, 3eura akoze langos – vyschnuta placka vytiahnuta z mrazaku a vysmazena), ale co uz, Rakusko nie je Slovensko.

29. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.