Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Historický rytiersky festival Rotenstein na Červenom kameni – užite si dva dni v stredoveku

4,8 / 5 Historický festival Rotenstein Častá (mapa) 31 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Historický festival Rotenstein

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

všetko

E
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 18. 5. 2014.

Môžete využiť do 18. 5. 2014

Rezervácia: nie je potrebná. Je potrebné priniesť so sebou vytlačený voucher alebo náhľad QR kódu v smart telefóne. Voucher slúži ako zľavový kupón, za ktorý bude návštevníkovi poskytnutý identifikačný náramok umožňujúci 2 dňový vstup na festival.

Termín a čas podujatia: 17. – 18.05.2014, v sobotu od 10:00 do 21:30 , v nedeľu od 10:00 do 18:30.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

15,00 € 10,50 €
15,00 € 10,50 €
Ukončené

Dva dni nefalšovaného stredoveku neznamenajú len nepohodlné šnurovačky, neumytých ľudí a obvinenia z čarodejníctva na každom kroku. Stredovek je doba nebojácnych rytierov, spanilých dám, dobrého jedla a divokej zábavy. A to všetko so sebou prináša festival Rotenstein, najväčší historický festival na Slovensku.

S nami môžete získať zľavu na vstup na tento festival a zažiť tak dva krásne stredoveké dni výrazne výhodnejšie. Pozor! Nejedená sa o predpredaj!

Váš kupón zahŕňa:

  • zľava na vstup na historický festival Rotenstein na oba dni (17. a 18. 5.)

Program

17. a 18. mája sa na hrade Červený Kameň stretne viac ako 250 rytierov a účinkujúcich z celej Európy. Nenechajte si ujsť unikátny historický festival Rotenstein, ktorý návštevníkom umožňuje stať sa súčasťou veľkolepého rytierskeho turnaja na koňoch.

Tento rok budete môcť sledovať cestu mladého rytiera, ktorý sa po smrti svojho otca dostane do rytierskeho učenia. Budete ho sledovať pri boji, výcviku, dvorských zábavách, či na poľovačkách až po finálny súboj na koni s vrahom svojho otca.

Pokochať sa budete môcť aj množstvom ďalších žoldnierov, muzikantov, trubadúrov a dvorných dám, ktoré vás naozaj prenesú priamo do srdca stredovekého turnaja. Zábavu si užijú aj najmenší, pre ktorých je pripravený animačný program.

Jedlo a pitie

Rotenstein vás nasýti nielen zážitkami, ale aj vynikajúcim jedlom. Pripravte sa na vynikajúce šporheltové dolky, panvicové špeciality Krčmy u Hectora ale aj rôzne kávové variácie.

Smäd vám uhasia v rakúskej taverne Zum Durstigen Esel a na svoje si prídu aj pivári. Pivo na festival dodáva súkromný malý pivovar Sandorf z Prieval. Pivnú ponuku by malo tvoriť viacero ich chýrnych pivečiek a aj delikátne pivné špeciály.

Vráťte sa aspoň na chvíľu do minulosti a zabavte sa na tomto unikátnom historickom podujatí. Pripravila ho agentúra Hector, profesionálny organizátor historických podujatí, ktorá organizuje najväčšie historické festivaly na Slovensku (Historický festival Rotenstein na hrade Červený Kameň, Festival stredovekého života na hrade Červený Kameň či Stredovek pod hradbami v Trnave).