Kategória

Koliba U černého medvěda

4,3 / 5 (37 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Všetko“

História koliby siaha do polovice minulého storočia, kedy bola postavená pravá valašská zrubová koliba, posadená na kraji lesa kopca Hrubej hory s výhľadom na panorámu mesta Zlína. Na začiatku deväťdesiatych rokov došlo k požiaru, po ktorom nasledovala rozsiahla rekonštrukcia v rokoch 1991-1993. V súčasnosti koliba ponúka možnosť príjemného ubytovania v siedmich dvojlôžkových izbách a dvoch apartmánoch, komfortne zariadených / minibar, tv, satelit, internet WiFi /.

Dnešné ponuky Koliba U černého medvěda

Hodnotenie podniku Koliba U černého medvěda

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Mária

Všetko

23. 9. 2016
Užitočné? Áno
Ľubica

prostredie pekné, milý personál

chceli platbu v hotovosti hneď po každej konzumácii, pri hosťoch so zľavovým voucherom vraj nemôžu útratu pripísať na účet izby s platbou pri odchode

10. 9. 2016
Užitočné? Áno
Marta

Veľmi pekné prostredie, príjemný,úctivý a starostlivý personál.
Doplatili sme si za malý apartmán, bolo to veľmi pekné a komfortné. Veľmi sa nám páčila ZOO a zámoček v Lešnej, Baťovo múzeum a krásne parky v meste.Navyše aj počasie nám prialo. Doporučujem !

29. 8. 2016
Užitočné? Áno
Martina

Ciste izby. Mily a ochotny personal. Pekne prostredie.

Trochu pochmurne izby a kazdodenny budicek hlucnou prackou na povale. Malo pestre ranajky, uplny deficit zeleniny. Ale to sa dalo v pohode prezit:)

14. 7. 2016
Užitočné? Áno
Zuzana

veľmi chutné jedlo..vynikajúca obsluha
tiché prostredie..a predsa kúsok od centra

trošku pochmúrne tmavé izby,tým,že je tmavý obklad
ale inak čisté,

31. 5. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (13)