Loftapart hotel

3,1 / 5 (8 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Poloha apartmánu bola veľmi dobrá, bolo to iba 5 minút od Karlovho mostu.“

Príjemné apartmány v historickom centre Prahy. Moderne zariadené a pohodlné priestory so spoločenskou miestnosťou, kuchyňou, kúpeľňou a toaletou.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Romantika pre dvoch, Rodinné pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Loftapart hotel

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Tatiana

Izba, cistota, klud, personal, ranajky

22. 12. 2016
Anna

jediné čo bolo fajn na tejto zľave bolo, že ubytovanie bolo v centre, naozaj 10minút od Karlovho mosta

keď si odmyslím ubytovanie v hroznej izbe, kde bol neustály (24hodín)hluk a neskutočné teplo bez klímy alebo ventilátora, tak majiteľ bol buď bez zmyslov alebo nvm čo iné lebo sa tvárila správal, že nerozumie. Žiadna 3chodová večera ani raňajky pri Karlovom moste, namiesto toho v chladničke balik šunky, syru a syrokrém. Keď sme sa chceli dohodnúť alebo opýtať čo to má znamenať, bol nedostupný a neprítomný v , , apartmáne". Náš pobyt bol super ale predražil sa práve kvôli tomu, že sme si CELÚ stravu zabezpečovali samy a to v centre Prahy nieje lacné. Zatiaľ najhoršia ZĽAVA od Zľavomatu akú som mala, dúfam že jediná. Bol to darček a obdarovaný bol dosť sklamaný a nahnevaný ako to dopadlo, lebo iné veci cez Zlavomat boli super

6. 7. 2016
Martina

poloha apartmánu

pobyt: 4/2016
Obrovské sklamanie boli raňajky, zabudnite na „výtečné snídani“ v reštaurácii Loca Bar. V deň príjazdu si na izbe nájdete 1/2 chleba, paštéty, trochu zeleniny a vákuovo balený mramorový rez = toto boli raňajky na všetky 4 dni. Mrzí ma, že podávate zavádzajúce informácie, ktoré žiaľ nie sú pravdivé, ľudia dajte si na to pozor!!!!

26. 4. 2016
Lenka

Ubytovanie v centre Prahy s možnosťou dostať sa všade pešo.

Sľubované raňajky pri Karlovom moste bolo pár potravín položených na stolíku v predsieni a trojchodová večera nebola zabezpečená vôbec.

30. 3. 2016
Gazo1995

Jedina vyhoda celeho pobytu bola blizkost ku karlovmu mostu.

Dostali sme to ako darcek od syna na vianoce je student a penazi nema nazvys chcel nam dat pekny darcek a namiesto toho sme ho sklamali neboli sme spokojny. Priplacal nam aby sme mali ranajky v restauracii pri karlovom moste a namiesto toho sme dostali chleba pasteky a jogurty aj to sa nas slecna spytala ci ich chceme. V apartmane bola spinava podlaha a cigaretovy smrad takze velke sklamanie urcite by som to nikomu neodporucila.

5. 3. 2016

Ďalšie hodnotenie (1)