Hotel Bystrička***

Bystrička, Bystrička 152, okr. Martin

"Veľmi príjemné a pekné prostredie s usmievavým personálom. Vynikajúca kuchyňa a perfektné služby ❤️" — Miška, Pred 10 mesiacmi

"Veľmi príjemné a pekné prostredie s usmievavým personálom. Vynikajúca kuchyňa a perfektné služby ❤️" — Miška, Pred 10 mesiacmi

O nás

Hotel Bystrička*** sa nachádza 2 km od centra mesta Martin v pokojnom prostrední obce Bystrička. Hotel ponúka komfortné ubytovanie, možnosť vychutnať si vynikajúce jedlá v štýlovej reštaurácii a nechať sa rozmaznávať v pohodlí wellness centra.

Výlety v okolí

Ukázať ďalšie výlety Zobraziť na mape
Hotel Bystrička***
Bystrička 152, okr. Martin, Bystrička, 038 04 (zobraziť na mape)

Hotel Bystrička***

Bystrička 152, okr. Martin, Bystrička

Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
Vlastná reštaurácia
Domáce zvieratá povolené
Lyžiareň
Sauna
Vírivka
Detská postieľka (dostupnosť si overte)
V blízkosti zjazdovky

Hodnotenie podniku

4,3/5 (21 hodnotenie)
Ferogombar

Pekný hotel, ochotný personál, čistota izieb.

Mínus – vrzgajuce postele.

Mária

izba a kúpeľňa dostatočne veľká ( 2 dospelí, 2 deti), personál milí, mali sme polpenziu, výber jedál postačujúci, niekedy som však mala pocit, že personál nestíhal , niekedy dokladali jedlo až na upozornenie od ubytovaných , že niečo už došlo , že niečo chýba, málokedy to kontroloval personál. Hotel sa mi páčil, určite by som ho odporučila .

Boli sme ubytovaní v podkrovnej izbe , bolo strašne teplo v izbe, okná museli byť nonstop pootvarane , izba bola orientovaná k vonkajšej terase , bolo všetko počuť z terasy do izby , najviac mi to vadilo , keď mali v hoteli svadbu a hostia na terase sa bavili , mne osobne chýbalo viac vesiacikov na uteráky v kupelni a mohol byť väčší odpadkový kôš 😁.

Anonym

Milé recepčné.

Okolie hotela samý dom, žiadna lúka. Výhľad z izby do dvora súkromného domu.