Kategória

Hotel Bachledka **** Strachan

4,7 / 5 (615 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „štýlovo a pohodlne zariadený interiér
pestrá a chutná ponuka jedla na raňajky aj večere
milý presonál“

Pokiaľ si chcete užiť krásy voňavej pestrej horskej prírody, ale zároveň máte chuť aj na štipku luxusu, určite navštívte čerstvo zrekonštruovaný hotel Bachledka****. Ide o prvý štvorhviezdičkový hotel v Belianskych Tatrách.

Dnešné ponuky Hotel Bachledka **** Strachan

Hodnotenie podniku Hotel Bachledka **** Strachan

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Juraj

štýlovo a pohodlne zariadený interiér
pestrá a chutná ponuka jedla na raňajky aj večere
milý presonál

dosť mäkké matrace

14. 10. 2016
Užitočné? Áno
Kubicalubomir

Príjemné prostredie, pekné ubytovanie a hlavne super kuchyňa

5. 7. 2016
Užitočné? Áno
Mattova

Hotel a sluzby boli nad ocakavania

Take tam nebolo

20. 6. 2016
Užitočné? Áno
P

Vybavenie hotela je presne ako sa deklaruje.

Na povliecke paplóna som mala velkú dieru. Cez noc bolo v izbe neskutočne horúco aj keď sme vetrali -vôbec sa nedalo spať. V kúpelni nám neskutočne smrdel odpad zo sprchovacieho kúta. Keď sme prišli pol hodinu po začiatku raňajok alebo vecere už sme si vyberali len zo zbytkov a čakali na čisté taniere. V 4 hviezdičkovom hoteli by sa toto nemalo stať. Podľa mňa hotel nie je hoden 4*.

Vyjadrenie partnera
Hotel Bachledka **** Strachan Pred 23 dňami

Ďakujeme Vám za recenziu. Je nám ľúto ak ste v našom hoteli nenašli komfort, ktorý sa snažíme dopriať všetkým našim hosťom. Uvítali by sme, keby ste nás boli o daných problémoch informovali už počas Vášho pobytu, určite by ste odchádzali od nás spokojnejší. Za vzniknuté nepríjemnosti sa hlboko ospravedlňujeme. Garantujeme Vám, že takéto situácie u nás nie sú bežné, o čom svedčia aj ostatné recenzie tak na zľavomate, ako aj na triadvisore atď. Snažíme sa, aby všetci naši hostia dostali rovnaké služby a našim cieľom je ich zlepšovať. O daných problémoch sme hovorili s našim personálom a budeme pracovať na tom, aby sa podobné situácie nikdy neopakovali. Príďte k nám opäť, aby sme Vás mohli presvedčiť, že naše 4 hviezdičky sú garanciou spokojnosti s akou sa stretávame u 99% hostí, ktorí nás už navštívili, zanechali pozitívne recenzie a radi sa k nám zas vracajú.

S úctivým pozdravom manažér Jaroslav Dziak

17. 6. 2016
Užitočné? Áno
Tufa

perfektná strava, služby, radi sa sem vrátime :-)

4. 4. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (250)