Národný park Donau Auen, zámok Orth a nákupy v Primarku

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
1 osoba, 1 deň (0 nocí)

Termín

So 19. 5. 2018

V cene balíčku

 • doprava luxusným autobusom s WC a možnosťou zakúpenia si teplých a studených
  nápojov
 • prehliadky pamiatok – vstupné nie je zahrnuté v cene voucheru:
  • Zámok Orth - výstava DonAUräume
  • nákupy V Primarku
  • Národný park Dunajské luhy
 • služby profesionálneho sprievodcu 

Doprava

Autobusom

Nástupné miesta:

 • Nitra - príplatok 3 €
 • Sereď - príplatok 3 €
 • Trnava - príplatok 3 €
 • Bratislava - bez príplatku

Obmedzenie

Uplatnite voucher do 18. 5. 2018.
 • Po zakúpení kupónu je potrebné ihneď kontaktovať cestovnú agentúru MIBE Reisen prostredníctvom e-mailu: mibereisen@gmail.com alebo telefonicky na: 0905530837. 
 • Na uvedenú e-mailovú adresu je potrebné zaslať kupóny spolu s údajmi o cestujúcich (meno a priezvisko, dátum narodenia, číslo občianskeho preukazu, adresa trvalého bydliska, telefonický kontakt a miesto nástupu). Na základe vami zadaných údajov uzavriete s nami Zmluvu o obstaraní zájazdu, ktorá Vám bude zaslaná späť na vašu e-mailovú adresu so všetkými informáciami ohľadne zájazdu. 
 • cena voucheru
 • Cena nezahŕňa:
  • komplexné cestovné poistenie Union 2 €/deň
  • obojsmerná miestenka 4 €/osoba
  • vstupné na Slovenské dni:
   • dospelý – 8,80 €,
   • deti a mládež od 6 do 19 rokov, študenti – 4,80 €
 • Pred podpisom zmluvy je možné storno voucheru cez zákaznícku podporu Zľavomatu v zákonnej 14-dňovej lehote od zakúpenia.
 • Po podpise zmluvy bude prípadné storno riešené individuálne s CA. Po uzavretí zmluvy sa zákazník riadi VOP CA.
 • Podmienka vypravenia zájazdu je minimálne 35 ľudí. CA je oprávnená zrušiť zájazd, ak v lehote 5 dní pred jeho začiatkom nebude dosiahnutý minimálny počet účastníkov zájazdu.
24,90 € 15,90 €
Ukončené 24,90 € 15,90 €
Ukončené

Fandíte prírode, histórii či milujete nákupy? Vydajte sa do Národného parku Dunajské luhy a počas jedného dňa uvidíte zámok Orth, zažijete neopakovateľnú atmosféru výstavy DonAUräume a záverečným bodom programu budú nákupy v Primarku.

Národný park Dunajské luhy

Národný park Donau Auen sa rozprestiera medzi európskymi hlavnými mestami Viedňou a Bratislavou a chráni posledné územie pririečnej lužnej krajiny v strednej Európe. Tento stredoeurópsky unikát, pôvodná krajina pozdĺž Dunaja je národným parkom od roku 1996. 

Prirodzený tok Dunaja vytvára životné prostredie pre mnohé vzácne rastliny a živočíchy. Objaviť a zažiť krásnu prírodu môžete vďaka peším túram a vychádzkam, exkurziám v člnoch alebo pri napínavých programoch pre deti i celé rodiny.

Zámok Orth

História zámku siaha až do 12. storočia. Pôvodne stredoveký vodný hrad bol prebudovaný a korunný princ Rudolf ho používal ako lovecký zámoček.

Na zámku Orth je pre milovníkov prírody otvorená vynikajúca expozícia. Od roku 1957 plní funkciu múzea.

Prehliadka zámockého ostrova začína pri európskych korytnačkách močiarnych. Dajú sa tu pozorovať aj iné druhy zvierat, ako napr.: syseľ, tunajšie hady, rôzne druhy obojživelníkov a rýb i zaujímavé druhy hmyzu.

Najväčším zážitkom je miestna atrakcia – pozorovateľňa vybudovaná pod hladinou dunajského ramena. Uvidíte rôzne druhy rýb žijúcich v spleti podvodných rastlín, riečnu flóru a faunu.

Výstava DonAUräume

Interaktívnu výstavu tvorí barokové divadlo o dynamike lužného lesa, pričom sa zábavnou formou dozviete, kto sú jeho obyvatelia. Výstavou umiestnenou v 4 zámockých miestnostiach vás prevedie slovenský sprievodca.

Program zájazdu:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách.

V dopoludňajších hodinách príchod do nákupného centra Shopping City Süd, kde má svoju pobočku aj známa značka Primark. Po individuálnych nákupoch sa okolo obeda presuniete do Národného parku Dunajské luhy.

Návšteva zámku Orth, kde sa v tomto období koná výstava DonAUräume. Prehliadka výstavy so slovenským sprievodcom.

Národný park Dunajské luhy patrí medzi najväčšie záplavové územia na Dunaji. Návštevníci parku sa potešia, keď uvidia európske korytnačky močiarne, rozličné druhy hadov a hravé sysle.

Vo vstupnom je zahrnutá aj individuálna prehliadka vyhliadkovej veže a zámockého ostrova s podvodnou pozorovateľňou, ktorá umožňuje jedinečné pohľady do vôd, ktoré sa dajú porovnať so skutočným potápaním – za sklom pláva množstvo rýb. Vo večerných hodinách návrat späť na Slovensko. 

Destinácia:

Národný park Donau – Auen

Zobraziť na mape

Organizuje:

MIBE Reisen

Ďumbierska 699/39, Nitra

Zobraziť na mape
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny
Destinácia
Národný park Donau - Auen
Zobraziť na mape
Organizuje

Dajte zážitkom tvar!

Zadarmo

Darčekový vzhľad na vytlačenie

Vytvorili sme pre vás viac ako 40 darčekových vzhľadov. Stačí si vybrať, vytlačiť a je to! Naviac všetky sa dajú doplniť vlastným venovaním či fotkou.

 

Prehliadnuť si darčekoví vzhľady

2,99 €

Darčekové balenie voucheru aj s doručením*

Nič neriešite, luxusný vzhľad je už pripravený. Ak chcete, pripíšte venovanie a my doručíme voucher v darčekovom balení kamkoľvek na Slovensku do 5 pracovných dní.

*Je možné objednať pri voucheroch s minimálnou platnosťou 1 mesiac.

Pozrieť si darčekové balenie

Neviete si rady s výberom darčeka?

Nechajte obdarovaného, aby si sám vybral, po čom jeho srdce túži. Otvorený darčekový poukaz vo veľkosti kreditnej karty je ideálnym spôsobom, ako venovať zážitok. Na zadnej strane obdarovaný nájde stierateľný kód, ktorý zadá na našom webe a môže okamžite nakupovať.

Darčekových poukazov v hodnotách 10,00 €, 20,00 €, 50,00 €, 100,00 € a 200,00 €

Chcem darčekový poukaz

Hodnotenie podniku MIBE Reisen s. r .o.

Hodnotenie podniku MIBE Reisen s. r .o.

3,5/5 (58 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Lucia

Sprievodkyňa výborne, vedela čo kedy kam, snažila sa nám ukázať a povedať čo najviac. Zámok Rosenberg krásny, dobrá voľba., Výstava krásna, škoda počasia ale haly sa dali prejsť pekne.

Cestou bolo ťažko nadstaviť klímu tak, aby vyhovovala viacerým, kedže bola len centrálne a dosť z nej fúkal chladný vzduch. Vonku bolo 15°C a v autobuse plus mínus rovnako. Bolo to nepríjemné, preto by som odporučila zvoliť novšiu dopravu, nakoľko autobus bol starší ročník.
Po obhliadke zámku všetci účastníci boli pri autobuse, tak ako sa dohodlo, no všetci sme čakali na šoféra, ktorý si dával na čas a to isté sa stalo aj pri výstave kvetov. V dohodnutý čas sme čakali na dohodnutom mieste a šofér opäť meškal, takže sme mokli na daždi a čakali. Toto tiež hodnotím ako nepresnosť šoféra, keď sa na niečom dohodneme, je dobré aby to dodržali obe strany.

5. 9. 2018
anna

Zájazd bol dobre organizovany všetko podľa plánu a sprievodkyňa Ingrid Papankova bola veľmi milá dúfam že nabudúce zas pocestujeme s vami dakujeme

4. 9. 2018
Nataliakusnir

Spravne a ochota komunikovat, pekne spravanie.

Vsetko paciloy

4. 9. 2018
Ingrid

Komunikácia pri rezervácii. Zámok, sokoliari

Sprievodkyna bola dost zmatkarka…V programe bola aj prehliadka mestecka Tulln, kde sme vobec neboli, len sme ho zas znacne zmatocne videli, alebo nevideli? z autobusu…

3. 9. 2018
Darina

Chaos zo strany sprievodkyne, nestihli sme všetko, riešila by som to inak s touto cestovkou..asi už nie

3. 9. 2018
Iveta

doprava ok, výstava ok

Sprievodkyňa – otras, nepripravená, chaotická, totálne pokazila zážitok myslím, že všetkým v minibuse. Zabudla, že už nie je totalita, kedy bolo takéto správanie sa tolerované a že nesprevádza školákov, ale dospelých. Žiaľ, toto sprevádzanie bolo absolútne neprofesionálne. Aby sprievodkyňa zahriakla účastníkov slovami: ja poviem… ja rozhodnem…
V daka jej chaotickosti sme vyrazili z Bratislavy o 15 min. neskôr napriek tomu, že nikto nemeškal. Došli sme do Rozenburgu s meškaním, navyše až pri pokladni vyberala peniaze na vstupenky… následne chaos pri vstupe na prehliadku, ktorú nám skrátili, aby sme stihli cvičených dravcov, takže z prehliadky sme nič poriadne nemali… lebo sprievodkyňa v zámku už hovorila a polovica návštevníkov bola ešte v predchádzajúcej miestnosti… nakoniec aj tak sme začiatok vystúpenia dravcov nestihli… Naša sprievodkyňa zase slovne spacifikovala jednu klientku, ktorá na vystúpenie nechcela ísť slovami, že ona povie, kam sa pôjde… nakoniec nám „dovolila“, aby sme čas vystúpenia využili podľa seba a že predstavenie končí o 12-tej, tak potom voľno a ďalej na výstavu vyrazíme o 13,15. Až keď sa jeden klient ozval, že výstava je len do 18-tej, tak zmenila na 12,15. Sokoliari skončili skôr, všetci sme o 12-tej boli v autobuse, až na sprievodkyňu, ktorá sa dostavila o 12,15. Došli sme na výstavu (hurá, peniaze vyzbierala už v autobuse), chceli sme si výstavu užiť… aspoň do tej 18-tej…čo vygradovalo k otvorenému konfliktu medzi ňou a jedným klientom, ktorý len sa dožadoval toho, aby jej sprevádzanie vychádzalo z našich požiadaviek a očakávaní a nie z kusa papiera… ona do mikrofónu kričala na klienta…, že ešte má byť prehliadka mesta… a že si vylepšuje, zdôraznila vyprosuje také správanie a začala čítať program… ostatní sme sa už báli aj ozvať. Vystúpili sme znechutení a pobúrení z autobusu a ale zase chaos… tu čakajte, tu stojte, ale my sme už chceli ísť na výstavu, preto sme prišli…
Všetci sme o 17:30 boli v bude a vyrazili sme na " prehliadku“ mesta … čo v jej ponímaní bol presun mikrobusom na parkovisko a prechádzka pri Dunaji (na ktorú ani nevedela, ktorým smerom ísť, musela sa pýtať miestnych), socha Marca Aurélia, kostol, vykopávky… čo trvalo 45 min. – zbytočných.
2 klientky hneď na začiatku oznámili, že sa chcú dostať v Bratislave na vlak o 20:03…potom im ide až okolo 23-tej, ale keďže sme odchádzali z „prehliadky mesta“ neskoro, pri možnostiach prepravy osôb to už nebolo možné. Prečo? Lebo podľa slov p. sprievodkyne do Bratislavy z Tullnu je to hodina.
A najlepší bol záver: poďakovala sa nám, že sme využili služby cest. kancelárie a že aká sme boli skvelá, dochvíľna skupina.
Túto sprievodkyňu v budúcnosti nechcem na vlastnej koži zažiť.

2. 9. 2018
Anonym
2. 9. 2018
Adriana

Sprievodkyňa

1. 9. 2018
Hana

skvelý zážitok z Herendu a príjemné kúpanie v Balatone. Veľmi milá pani sprievodkyňa

21. 8. 2018
zuzana

porcelánka bola zaujímavá

autobus nebol luxusný, teplé ani studené nápoje sa nekonali, šofér nepripravený, sprievodca neprofesionálny – s prístupom ako k žiakom na školskom výlete!!! s MIBE Reisen a atobusom AKARA už nechcem cestovať a neodporúčam to nikomu.

21. 8. 2018
emilia

Áno meškali pol hodinu ale pani sprievodky dala o hodinu naviac na pláži , keď ľudia útočili nemala na výber

19. 8. 2018
Adriana
28. 7. 2018
Zuzka

tento zajazd bol zly sen

Zakupili sme si zajazd na levandulove slavnosti a kupanie v balatone. Kedze bolo zle pocasie, zvazovali sme, ci vobec ist, kontaktovali sme teda par dni pred zajazdom CK mibe reisen, kde nam bolo prislubene, ze su 4 varianty nahradneho programu, ze sa dohodneme priamo so sprievodcom. Na zaklade tejto informacie od mibe reisen sme sa teda rozhodli, ze sa zajazdu predsa len zucastnime. V den zajazdu ale autobus meskal !!!!!!!!!!!40 minut !!!!!!!!!!!!!! a navyse ziadny nahradny program nebol realizovany. Ten den bol vyslovene strata casu, zbytocne sme sa vozili v autobuse. A to uz absolutnu neschopnost sprievodcu nebudem dalej rozvadzat. Ziadame o vratenie minimalen polovice ceny zajazdu.

Vyjadrenie partnera
MIBE Reisen s. r .o. Pred 3 mesiacmi

Dobrý deň,

Týždeň pred zájazdom sme Vám ponúkli vrátenie peňazí za zájazd v prípade, že ak nesúhlasíte s náhradným programom. S náhradným programom ste súhlasili, tak ste sa nakoniec zájazdu aj zúčastnili. Náhradný program namiesto kúpania sa bol, ale vy ste ho neakceptovali a nemali ste záujem sa ho zúčastniť. Drvivá väčšina klientov sa zúčastnila náhradného programu. Každopádne boli ste oboznámení o možnej zmene programu, napriek tejto skutočnosti ste sa chceli zúčastniť zájazdu. To, že Vám nevyhovoval náhradný program nás veľmi mrzí, ale dopredu ste s ním súhlasili.

3. 7. 2018
Jana

Výborný sprievodca. Nádherná lokalita.

Pan šofér nemal nastudovanu trasu. Ale zvládol to. A ešte by som predĺžila čas pobytu 5h bolo veľmi málo.

25. 6. 2018
emil

Komunikácia pri rezervácii vynikajúca. Všetko ostatné problematické až zlé.

Dezorientovaný vodič autobusu, komunikačné znalosti a schopnosť improvizácie sprievodcu v prípade neočakávaných situácíí, ako bolo zhoršenie počasia, predčasné ukončenie levanduľovej sezóny, problematické a ťažko akceptovateľné.

24. 6. 2018
Alena

Sprievodkyňa poskytla množstvo faktografických a zaujímavých informácií o navštívenej lokalite. Zároveň sa účastníkom zájazdu poskytol dostatočný priestor na osobné voľno. Možnosť cestovať do Viedne so zájazdom a súčasne ju individuálne spoznávať sme už viackrát využili.

Nemáme negatívne pocity zo zájazdu.

25. 4. 2018
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.