Explosive Sounds Festival: 2 dni plné rapu v Olomouci

0 zákazníkov
Návšteva v ČR

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

Termín

13. 7. 15:00 – 15. 7. 2018 3:00

V cene

Pre 1 osobu

  • Vstup do areálu festivalu 13.-14. 7. 2018 pre jednu osobu
  • Vystúpia napríklad: Leoš Mreš, Marpo, Ektor, Ego, Matamar, Viktor Sheen, Renne Dang, Chris Sadler, Laris Diam, Strapo, Atmo Music, Jakub Děkan, Sharlota, AK a veľa ďalších 
  • Rezervácia: Voucher si môžete vymeniť pri vchode za pásku v piatok od 14:00 hod a v sobotu  už od 11:00 hod. 
  • V zmysle ust. § 7 ods. 6 písm. k) zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho, nemôže spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je poskytnutie služieb súvisiacich s činnosťami v rámci voľného času a podľa ktorej sa predávajúci zaväzuje poskytnúť tieto služby v dohodnutom čase alebo v dohodnutej lehote. Na základe uvedeného nie je v prípade zakúpenia vstupenky možné odstúpenie od zmluvy a žiadať vrátenie vstupného.
22,00 € 17,90 €
Ukončené 22,00 € 17,90 €
Ukončené

Aj rap môže znieť ako rajská hudba. Explosive Sounds Festival je totiž nebo pre všetkých fanúšikov tohto drsného hudobného žánru.

Buďte pri tom ako sa rodia legendy. Leoš Mareš, Marpo, Ektor, Ego, Viktor Sheen, Chris Sadler, Atmo Music, Jakub Děkan a ďalších celkom viac ako 20 hviezd sa bude 2 dni striedať pri mikrofóne, aby vám ukázali, čo je to súčasný český a slovenský rap. Prichádza open air Explosive Sounds Festival – festival, ktorý vami otrasie od základov.

Vystúpi Leoš Mareš aj Marpo. Na koho ďalšieho sa môžete tešiť ?

EGO

Michal Straka, známy pod umeleckým menom Ego, je slovenský raper. Je členom skupiny Kontrafakt spolu s Rytmusom a DJ Anysem. Sólovú kariéru zahájil vydaním singlu „Žijeme len raz“, ktorý sa v roku 2012 stal hitom č. 1 v slovenských rádiách.

STRAPO

Ján Strapec, známy hlavne pod umeleckým menom Strapo, je slovenský raper a freestyler. Je dvojnásobným víťazom celoslovenskej súťaže vo freestyle battle – Artattack Freestyle Battle, ktorý po prvýkrát vyhral v roku 2006. Na Radio-Head awards 2012 bol nominovaný vo dvoch kategóriách: Nováčik roku a Najlepší album v kategórií Hip-Hop, Rap a R&B.  

EKTOR

Vlastným menom Marko Elefteriadis, je český raper. Svoju tvorbu zverejňuje na YouTube kanále EktorTV, ktorý mal dnes cez 156,6 miliónov zhliadnutí. Je zakladateľom značky Detektor.

LARIS DIAM

Slovenská speváčka je známa svojím hosťovaním na skladbách iných interprétov. Objavuje sa prevažne v rapových skladbách, ktorým dodáva iný rozmer. Na YouTube majú jej videá cez niekoľko miliónov zhliadnutí.

ATMO music

ATMO music je hudobná skupina, ktorá vznikla v roku 2012 a skladá sa pôvodne z dvoch členov: Raper a textár Kryštof Peuker (HANK) a hudobný producent Ondřej Turták (ODD). Jedná sa o kapelu, ktorá má na konte jedenásť singlov, dve dosky , 60 miliónov zhliadnutí na YouTube a cez 115 tisíc odberateľov.

JAKUB DĚKAN

Český spevák, ktorý spolupracoval so skupinou ATMO Music a s Paulie Garandem. Okrem hudby sa venuje moderovaniu spoločenských akcií a večierkov. Vo voľnom čase sa venuje aj jazde na BMX, futbalu a futsalu. V decembri 2017 vyšla nová pieseň „Co bejvávalo už není“. Teraz má na YouTube cez 4 mil. zhliadnutí. Pieseň naspieval s hudobníkom Pokáčom.

VIKTOR SHEEN

Viktor Sheen (Charles Sheen) je kladniansky raper narodený v Kazachstane. Za začiatok jeho rapovej kariéry sa dá považovať mixtape Sektor 5 z roku 2012. V súčasnej dobe nie je Viktor súčasťou žiadneho labelu.

SHARLOTA

Vlastným menom Šarlota Frantinová. Jej hudobná kariéra začala po boku Abdeho, kde sa od prvých koncertov s ním dostala až k rapovej kariére. Vo svojom živote sa riadi mottom: „Chovaj sa k ostatným tak, ako chceš, aby sa oni chovali k tebe.“ 

Explosive Sounds Festival

Zobraziť na mape
Adresa festivalu: Korunní pevnůstka 17. listopadu 7 779 00 Olomouc
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Ako uplatniť
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny