Romantika, dráma i skutočný príbeh z vydavateľstva Maxim Slovenskí autori

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Áno, pán profesor !
Ukončené
6,99 €
27 zákazníkov

V cene variantu:

Áno, pán profesor!

  • Autor: Diana Dušekova
  • Rok vydania: 2018
  • Jazyk: Slovenský
  • Počet strán: 248
  • Rozmery: 210 × 148 mm (A5)
  • Väzba: Pevná viazaná väzba
  • ISBN: 978–80–972840–5–3 
  • Vydavateľstvo: Maxim s.r.o. 

Doručenie:

Slovenská pošta
1,99 € (3 prac. dni)

Doručuje obchod:

Zoberte svojho najlepšieho priateľa k bazénu, na dovolenku či dlhé cesty kamkoľvek vás práve srdce zavolá. Nebojte sa, čas si určite nájde – nenadarmo sa totiž vraví, že kniha je najlepší priateľ človeka!

Áno, pán profesor!

Knižka Áno, pán profesor! je explóziou romantiky. Láska k profesorovi nemusí byť len snom.

On miluje ju, ona miluje jeho. Alebo je všetko inak?

Autorka Diana Dušeková prichádza s príbehom, ktorý poteší všetky romantické dušičky. Na jednej strane je mladá študentka architektúry s vysokými ideálmi stať sa úspešnou vo svojom odbore.

Na strane druhej stojí renomovaný profesor s tvárou a telom Dia, ktorý sa ocitá v úlohe jej súkromného Boha bohov. To, čo medzi nimi iskrí, nie je len napätie svojhlavej študentky a rovnako tvrdohlavého architekta… čo sa stane, keď sa spoja ich nezlučiteľné svety?

Dokážu odolať vzájomnej príťažlivosti, alebo porušia nepísané tabu? Na prvý pohľad jednoduchý príbeh rozpúta hotový ohňostroj nečakaných zápletiek, ktoré vám nedovolia pustiť knihu z rúk.

Čaká na vás krimizápletka, zakázaná láska i bolesť zlomených sŕdc. A ako to celé dopadne? Možno úplne inak, ako si predstavujete!

Muž z gulagu

Viete si predstaviť, že kráčate po ulici vo vlastnom meste, tešíte sa, že vojna skončila víťazstvom nad fašizmom a zrazu vás vojaci osloboditelia odvlečú do zajateckého pekla gulagu? Len preto, lebo ste v nesprávnom čase na nesprávnom mieste a im chýbali väzni do počtu?

Prečítajte si o zvrátenej tvári socializmu, prečítajte si o zverstvách na nevinných, o znásilňovaní a streľbe do ľudí zo zábavy. Spoznajte „živagovskú“ púť Slováka Ladislava Erbana, ktorému sa život v roku 1945, na prahu dospelosti, zmenil na príšerné muky.

Prečítajte si, ako ho ani dvadsať rokov márnej túžby po domove nezlomilo, ako prežil sovietske peklo zvané gulag i následné vyhostenie, ako našiel lásku i silu vyštudovať v cudzine za lekára. Ako nestratil vieru ani vo chvíli, keď za falošné obvinenie opäť skončil za mrežami.

Tento príbeh, žiaľ, nie je fikcia. Prečítajte si o mužovi, ktorého nedokázali zlomiť.

Spoločenstvo – zrod vlčej bojovníčky

Raine Zair je v podstate celkom obyčajné a nenápadné sedemnásťročné dievča, ktoré študuje, brigáduje, zbožňuje svojich bratov a o láske zatiaľ len sníva. Jej pomerne všedný život sa však v okamihu obráti hore nohami. V jednu noc sa z nej stane výnimočná vlčica. Musí opustiť rodinu, odrazu na jej pleciach leží obrovská zodpovednosť za celú svorku a rieši aj otázku, koho si zvoliť za životného partnera. Číha na ňu množstvo nebezpečenstiev, mnohí usilujú o jej život a na jej pleciach je záchrana nielen vlčieho sveta…

Dokáže sa toto dievča vzdať toho, čo miluje najviac, aby zachránilo životy svojich najbližších? Dokáže vraždiť, aby prežilo? Fantasy román plný vášne, nebezpečenstva a lásky si vás určite podmaní. 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Vydavateľstvo Maxim s.r.o.

Strieborná 5/A

04017 Košice

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku

Zuzana

Rychle vybavenie, a ako ceresnicka, detailik, ale potesi: mile oslovenie na obalke pri udavani mojho mena v adrese, dakujem Maxim :)

Monika

uplne uzasne rychle dodanie, knizka prisla v poriadku, skvele citanie :)

Zdenka

Rychle dodanie, kniha prisla v poriadku