Dnes vrcholí veľkonočná kreditovačka! Nezmeškajte možnosť získať za váš nákup až 30 € späť.

Viac o akcii

Romantický pobyt v secesnom poľskom penzióne s dlhoročnou tradíciou

Druhé najlepšie ubytovanie v meste Krynica-Zdrój
Druhé najlepšie ubytovanie v meste Krynica-Zdrój
Tichá a romantická lokalita bohatá na atrakcie
Tichá a romantická lokalita bohatá na atrakcie
Reštaurácia s vynikajúcim hodnotením so zľavou 10%
Reštaurácia s vynikajúcim hodnotením so zľavou 10%
2 osoby • 3 až 8 dní (2 až 7 nocí)
Upravte si teraz dĺžku pobytu podľa seba.

Termín

V období do 21. 7. 2019 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami telefonicky alebo online.

V cene balíčku

 • Ubytovanie v pohodlnej izbe typu Premium pre 2 osoby
 • Sladké aj slané raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • Neobmedzený vstup do suchej sauny počas otváracích hodín
 • Pozornosť na privítanie od hotela – pohár vína, kávy alebo čaju
 • 10% zľava na menu a'la Carte v reštaurácii „Dwóch Świętych“ a kaviarni „Dom Kawy Wina“ – oboje v areáli
 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie 

Strava

Raňajky + podľa balíčka

Obmedzenie

Platí iba pre tento Variant: Voucher nemôže byť využitý na pobyt počas Veľkej noci 19.4. – 22.4.2019 a v termínoch 1.5. – 5.5.2019.

 • Otvorený voucher: Overenie dostupných kapacít a rezervácie vopred na tel. č. +48 18 471 58 96 alebo e‑mailom na recepcja@malopolanka.eu
  • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť kód voucheru 
  • Rezervácia prebieha v cudzom jazyku,  pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás, zašlite nám názov hotela s preferovaným termínom na podpora@zlavomat.sk
 • Online termín: Zakúpením voucheru vykonáte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti. Pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť). 
  • V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jej dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru. 
  • Recepciu treba zároveň vopred informovať, pokiaľ sa na pobyt chystáte so svojím domácim miláčikom. 
 • Deti do 3 rokov (2,99 r.) bez nároku na lôžko a stravu: zdarma
 • Deti od 3 do 12 rokov (11,99 r.) na prístelke s raňajkami: 35zł/deň
 • Pobytová taxa: v cene voucheru
 • Domáci miláčik: 40zł/deň - malé plemená
 • Parkovanie: 20zł/deň

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 7 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na e-maile podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

121,00 € od 99,00 €
Voucher bez termínu
2 osoby, 3–8 dní (2–7 nocí)
Predĺžte si pobyt až na 8 dní
Maximálna dĺžka pobytu je 8 dní.  
Minimálna dĺžka pobytu je 3 dni.  
v období do 21. 7. 2019
Pobyt s termínom
2 osoby, 3–8 dní (2–7 nocí)
Vyberte termín
PoUtStŠtPiaSoNe
  Minimálna dĺžka pobytu je 3 dni.  Pri tomto pobyte môžete začať iba vyznačenými nástupnými dňami  Označenie nástupného dňa  Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože noc označená nie je v hoteli voľná.  Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože voľba je dlhšia ako maximálna dĺžka pobytu 8 dní.  Maximálna dĺžka pobytu je 8 dní, klikom zmeníte nástupné dni.  Pre zmenu nástupného dňa vyberte deň označený  Označenie nástupného dňa  Klikom zmeníte nástupný deň.  Klikom zrušíte nástupný deň.
Označenie nástupného dňa Nástupné dni

Pri tomto pobyte môžete začať iba vyznačenými nástupnými dňami  Označenie nástupného dňa Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože noc označená nie je v hoteli voľná. Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože voľba je dlhšia ako maximálna dĺžka pobytu 8 dní. Pre zmenu nástupného dňa vyberte deň označený  Označenie nástupného dňa

Vyberte termín. Vyberte ešte deň, kedy z hotela odídete.

() Vyberte prosím deň príjazdu Označenie nástupného dňa vyberte deň odjazdu

Penzión sa pýši už skoro 100 ročnou tradíciou, výbornou lokalitou v centre významného mesta a romantickou atmosférou. Napriek tomu, že sa nachádza v centre mesta, táto lokalita sa vyznačuje pokojom a tichom, takže sa nemusíte báť žiadneho mestského ruchu. 

Pensjonat Małopolanka & Spa bol založený v roku 1924, vo výnimočnom a romantickom medzivojnovom období. Od týchto čias je významným bodom na mape mesta Krynica-Zdrój. Síce sa od tých čias toho veľa zmenilo, interiér budovy stále prekvitá rovnakou krásou.

Ubytovanie 

Tradícia a atmosféra interiérov udržiavaných v secesnom štýle vám zaručia príjemný výlet do čias minulých. Ubytujete sa v izbe Premium, v ktorej nájdete manželskú posteľ, vlastné sociálne zariadenie, rýchlovarnú kanvicu aj TV s plochou obrazovkou. Bezplatné WiFi pripojenie je samozrejmosťou v celom penzióne. 

Stravovanie

Reštaurácia Dwóch Świętych je treťou najlepšie hodnotenou reštauráciou v meste. Vyznačuje sa regionálnymi špecialitami a priateľským prístupom na profesionálnej úrovni. Z menu si v prípade potreby vyberiete aj vegetariánske jedlá. Počas vášho pobytu si budete môcť vychutnávať jedlá so zľavou 10%. Vo vašom balíčku sú zahrnuté sladké aj slané raňajky, ktoré sa podávajú formou bufetových stolov. 

V kaviarni Dom Kawy Wina podávajú podľa hodnotení najlepšiu kávu v okolí a vyznačuje sa aj skvelým výberom vín. 

Wellness a oddych

V miestnom SPA na vás čaká neobmedzený oddych v suchej saune (počas otváracích hodín) a za doplatok sa môžete vybrať aj na prvotriedne kozmetické a liečebné procedúry, ktoré vykonávajú najlepší špecialisti. Počas kozmetických procedúr sa využíva vysokokvalitná kozmetika. 

Voľný čas

Krynica-Zdrój je mesto, ktoré je bohaté na minerálne pramene. Kabínková lanovka, Krynická Javorina,  je najdlhšia a najmodernejšia kabínová lanovka v Poľsku. Z vrcholu Krynickej Javoriny sa vám naskytne krásny výhľad na okolie. Lanovkou sa odveziete aj na Góru Parkowa. V meste nájdete aj Múzeum Nikifora a Soľnú jaskyňu. 

Keď ste fanúšikom aktívneho oddychu, alebo ste sa vybrali na dovolenku aj s deťmi, tak určite privítate možnosť zahrať si minigolf (ktorý si vďaka osvetleniu môžete zahrať počas sezóny aj večer). Tí, ktorí majú radi zábavu a tanec musia určite navštíviť hudobno-tanečný klub Music Club Nikifor, ktorý usporadúva tanečné večery, diskotéky a koncerty.

Pensjonat Małopolanka
Bulwary Dietla 13, Krynica-Zdrój, 33-380

Pensjonat Małopolanka

Bulwary Dietla 13, Krynica-Zdrój, Poľská republika 🇵🇱

Zobraziť na mape
Check in od 14:00 – Check out do 11:00
Vybavenie a služby
Parkovanie: 20 pln per night
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Vezmite deti, máme kútik!
Vlastná reštaurácia
Domáci miláčikovia:

Tipy, čo robiť v okolí

Všetky tipy (6) Zobraziť tipy na mape

Tipy, čo robiť v okolí

Zobraziť tipy na mape

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

1 Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke
Kalkulácia ceny