Pensjonat Małopolanka

Krynica-Zdrój, Bulwary Dietla 13

„Ideal location close to the city centre, comfortable room, fantastic breakfast and great customer service. It was an unforgettable stay and we had…“ — Anonym, Pred 2 rokmi

„Ideal location close to the city centre, comfortable room, fantastic breakfast and great customer service. It was an unforgettable stay and we had…“ — Anonym, Pred 2 rokmi

Výlety v okolí

Ukázať ďalšie výlety Zobraziť na mape
Pensjonat Małopolanka
Bulwary Dietla 13, Krynica-Zdrój, 33-380 (zobraziť na mape)

Pensjonat Małopolanka

Bulwary Dietla 13, Krynica-Zdrój, PL 🇵🇱

Vybavenie a služby
Parkovanie za príplatok
Priestor nie je bezbariérový
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Vezmite deti, máme kútik!
Vlastná reštaurácia
Domáce zvieratá povolené
V blízkosti zjazdovky

Hodnotenie podniku

4,6/5 (5 hodnotenie)
Iveta

lokalita je výborná priamo na pešej zóne, nájsť parkovisko bol problém je to zle označené. Penzión je starší trebalo by ho vymaľovať. Izba celkom pekná ale strašne malá, bol tam pohodlný gauč. Nakoľko je hotel priamo na pešej zóne tak Vás nerušili autá. Raňajky boli chutné. Personál nevie po slovensky ani po anglicky preto dochádzalo k nedorozumeniam. Drink na privítanie si môžete dať v kaviarni. Sú tu pekné fontány, jedna na jenom konci pešej zóny druhá na druhom, v noci svietia a striekajú podľa hudby, je tu pekná oddychová zóna. Ale podľa mňa stačí aj dvojdňový výlet aby ste videli všetko. Jedlo je dobré, ale treba hľadať reštauráciu ak nechcete platiť 15 eur za jedného. Napr. reštaurácia Krynica bola hneď druhá prevádzka od penziónu a druhé jedlo tam stálo 22–25 zlotých, ale otvorená je len do 19 tej.

Izba bola maličká toaleta bola hneď pred posteľou a dverami ste narážali o posteľ. Fakt úžasné riešenie. Zariadenie by trebalo rekonštruovať- stará skriňa, kt. by ste dali tak do pivnice. Málo miesta, penzíón bez výťahu bývali sme na 3 poschodí a tie schody dali zabrať aj nám a hlavne keď idete s ťažkou batožinou. Sauna malá môžu si tam ľahnúť iba 2 ľudia, ale mali sme ju celú pre seba, mohli sme sa tam zamknúť. Ale to že sauna sa musí nahrievať 1 hodinu a máte sa objednať len večer to Vám pri príchode nikto nepovie. Krynica je dosť dráhá, všetko sa platí wc, voda… vláčik-zubačka na goru parkowu obojsmerný lístok stojí 16 zlotých, čo je za 2 minúty jazdy dosť veľa. Keby sme vedeli, že je to taký krátky úsek išli by sme peši asi 30 min. prechádzka. Krynica je pekná, ale je tam hotel na hoteli veľmi prepchaté.

Anonym

Ideal location close to the city centre, comfortable room, fantastic breakfast and great customer service. It was an unforgettable stay and we had a wonderful weather as well :)

Ivan

No. 1 ubytovanie , personál , strava a prostredie