Bláznivá Veľkonočná kreditovačka!

Nakúpte do utorka 23.4. a my vás za odmeníme poriadnou dávkou kreditov na ďalší nákup. Koľko dostanete?

 • Za nákup nad 20 € = získate 4 € späť 
 • Za nákup nad 80 € = získate 14 € späť 
 • Za nákup nad 150 € = získate 30 € späť

Viac o akcii a podmienky

Apartmány Moravienka s výhľadom na Lomnický štít: deti do 2,99 rokov zdarma

2 zákazníci
už len 48 ks
Prvýkrát u násOnline rezerváciaVoucher bez termínu
Len 100 m od lanovky na Lomnický štít
Len 100 m od lanovky na Lomnický štít
Ubytovanie v komfortne zariadených izbách
Ubytovanie v komfortne zariadených izbách
Terasa s výhľadom na Lomnický štít
Terasa s výhľadom na Lomnický štít
2 osoby • 3 až 8 dní (2 až 7 nocí)
Upravte si teraz dĺžku pobytu podľa seba.

Termín

V obdobiach do 16. 6. 2019 a 16. 9. – 23. 12. 2019 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami telefonicky alebo online.

V cene balíčku

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s manželskou posteľou pre 2 osoby
 • Zľava 15% na vstup do Aquacity Poprad
 • Deti do 2,99 rokov Zdarma
 • Wifi 
 • Parkovanie 

Obmedzenie

Pobyt nie je možné využiť počas Veľkej Noci (18. 4. – 22. 4. 2019), v termíne 1. 5. – 5. 5. 2019 a 25. 10. – 3. 11. 2019.

Môžete využiť do 23. 12. 2019

 • Otvorené vouchery: Overenie dostupných kapacít a rezervácie vopred na tel. č.: +421 903 691 712 alebo e‑mailom: apartmany@moravienka.sk
  • Pri objednávaní mailom zadajte číslo kupónu už pri rezervácii.
  • Rezerváciu odporúčame riešiť v dostatočnom predstihu.
 • Online termíny: Zakúpením voucheru vykonáte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti. Pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť).
  • V prípade, že budete potrebovat izbu s prísteľkou, overte si jej dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru.
 • Príspevok na rekreáciu: Pre účely získania príspevku na rekreáciu vám tento hotel garantuje vystavenie daňového dokladu, ktorý spĺňa náležitosti dokladu pre účely využitia príspevku na rekreáciu (meno zamestnanca, termín pobytu a suma). Pre urýchlenie procesu prosím požiadajte o vystavenie dokladu pri rezervácii vášho pobytu. Vystavený doklad následne odovzdajte vášmu zamestnávateľovi do 30 dní od ukončenia pobytu.

  • Upozornenie: Príspevok na rekreáciu je možné využiť len pri pobytoch na min. 2 noci v ubytovacích zariadeniach na území Slovenskej republiky. 
 • Deti do 2,99 rokov Zdarma
 • Deti od 3 - 11,99 rokov - doplatok 10 €/noc 
 • Deti od 12 rokov alebo dospelá osoba na prístelke - doplatok 12,50 €/noc
 • Dospelá osoba na prístelke - doplatok 12,50 €/noc
 • Doplatok za Apartmán 17 €/noc
 • Tatry Card: 4 €/osoba (využitie bezplatnej prepravy Tatranskou elektrickou železnicou, horské poistenie a mnoho ďalších výhod a zliav)
 • Povinný príplatok: miestna daň 1 €/noc (platí pre osoby nad 18 rokov)
 • Pobyt s domácim miláčikom nie je možný.

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 7 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na e-maile podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

130,00 € od 95,00 €
Voucher bez termínu
2 osoby, 3–8 dní (2–7 nocí)
Predĺžte si pobyt až na 8 dní
Maximálna dĺžka pobytu je 8 dní.  
Minimálna dĺžka pobytu je 3 dni.  
v obdobiach do 16. 6. 2019 a 16. 9. – 23. 12. 2019
Pobyt s termínom
2 osoby, 3–8 dní (2–7 nocí)
Vyberte termín
PoUtStŠtPiaSoNe
  Minimálna dĺžka pobytu je 3 dni.  Pri tomto pobyte môžete začať iba vyznačenými nástupnými dňami  Označenie nástupného dňa  Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože noc označená nie je v hoteli voľná.  Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože voľba je dlhšia ako maximálna dĺžka pobytu 8 dní.  Maximálna dĺžka pobytu je 8 dní, klikom zmeníte nástupné dni.  Pre zmenu nástupného dňa vyberte deň označený  Označenie nástupného dňa  Klikom zmeníte nástupný deň.  Klikom zrušíte nástupný deň.
Označenie nástupného dňa Nástupné dni

Pri tomto pobyte môžete začať iba vyznačenými nástupnými dňami  Označenie nástupného dňa Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože noc označená nie je v hoteli voľná. Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože voľba je dlhšia ako maximálna dĺžka pobytu 8 dní. Pre zmenu nástupného dňa vyberte deň označený  Označenie nástupného dňa

Vyberte termín. Vyberte ešte deň, kedy z hotela odídete.

() Vyberte prosím deň príjazdu Označenie nástupného dňa vyberte deň odjazdu

Apartmány sú ideálnym miestom na dokonalý oddych vo Vysokých Tatrách. Okrem moderného vybavenia vám ponúkajú rodinnú atmosféru, maximálny komfort, vlastnú kuchynku či terasu s výhľadom.

Ubytovanie

Vaša dvojlôžková izba je zariadená v nádhernom alpskom, drevenom štýle. Disponuje vlastnou kúpeľňou, komodou, LCD-TV a manželskou posteľou. Rozloha izby je 15 m2. Nechýba ani WiFi pripojenie na internet. Apartmány Moravienka ponúkajú 5 takýchto izieb, ktoré majú vlastnú kuchynku a spoločnú veľkú terasu.

Stravovanie

Kuchynky v izbách obsahujú jednopolatničku, minibarovú chladničku, rýchlovarnú kanvicu a mikrovlnnú rúru. Kuchynka je vhodná na varenie vlastných, nenáročných jedál alebo na prípravu teplých raňajok.  

Voľný čas

Apartmány Moravienka sú situované v historickej budove Starej Moravy, v malebnom prostredí Vysokých Tatier, v bezprostrednom susedstve lanovky na Lomnický štít. Rozmanitosť okolitej prírody vám poskytne možnosť rôznych výletov do okolia. V penzióne Teniscentrum (200 m od hotela) si môžete zahrať tenis vďaka krytej hale. V okolí nájdete aj množstvo ciest vhodných na cyklistiku. 

Na území TANAPu sa nachádza približne 600 km značkovaných chodníkov, ktoré dovedú turistov k najzaujímavejším miestam Vysokých Tatier. Turistické chodníky prechádzajúce dolinami umožňujú výstupy na tatranské chaty, niektoré náročné aj menej náročné tatranské vrcholy. Ak by ste sa radšej zabavili vo vode, navštívte Aquacity Poprad (17 km), kde vás pri vstupe čaká zľava 15%. Oddych vo vode si užijete aj v hoteli Atrium v Starom Smokovci so zľavou 20%. V prekrásnej prírode sa nachádza golfový areál Black Stork, ktorý ponúka profesionálne 18 jamkové ihrisko, 5 jamkovú akadémiu pre začiatočníkov a ešte mnoho ďalšieho. 

Samuel

Čistý, veľmi pekne zrekonštruovaný apartmán ponúka všetko, čo človek potrebuje k fajn odpočinku.

Trochu menšia izba, ale to dá zvládnuť. Určite odporúčam!

Samuel

Čistý, veľmi pekne zrekonštruovaný apartmán ponúka všetko, čo človek potrebuje k fajn odpočinku.

Trochu menšia izba, ale to dá zvládnuť. Určite odporúčam!

Apartmány Moravienka
Tatranská Lomnica 44, Tatranská Lomnica, 062 01

Apartmány Moravienka

Tatranská Lomnica 44, Tatranská Lomnica

Zobraziť na mape
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Internet zadarmo
U nás sa nefajčí
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Tipy, čo robiť v okolí

Všetky tipy (13) Zobraziť tipy na mape

Tipy, čo robiť v okolí

Zobraziť tipy na mape

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke
Kalkulácia ceny
O podniku
Apartmány Moravienka
Tatry, Vysoké Tatry
Tatranská Lomnica 44, Tatranská Lomnica, 062 01
Viac o podniku