KARATE KIDS CAMP 2019 – tábor plný pohybu

19 zákazníkov
Priamo v Rekreačnom stredisku s kúpaliskom
Priamo v Rekreačnom stredisku s kúpaliskom
Pohybové aktivity počas celého pobytu
Pohybové aktivity počas celého pobytu
Aj pre ne-karatistov
Aj pre ne-karatistov
1 osoba • 7 dní (6 nocí)

Termín

Ne 18. 8. – So 24. 8. 2019

V cene balíčka

 • 6× ubytovanie v rekreačnom zariadení Sigord – Zelený Breh
 • 6× plná penzia 
 • každodenný športovo-zábavno-relaxačný program
 • vstup do bazéna a wellness
 • doprava: individuálna 

Strava

Plná penzia

 • Po zakúpení voucheru je automaticky vytvorená rezervácia. Pre potvrdenie rezervácie a uzavretí zmluvy o tábore kontaktujte organizátora emailom: junior@karate-presov.sk alebo  telefonicky +421 907 450 644. 

Príspevok na rekreáciu: Pre účely získania príspevku na rekreáciu vám tento organizátor garantuje vystavenie daňového dokladu, ktorý spĺňa náležitosti dokladu pre účely využitia príspevku na rekreáciu (meno zamestnanca, termín pobytu, suma a meno dieťaťa). Pre urýchlenie procesu prosím požiadajte o vystavenie dokladu pri rezervácii tábora. Vystavený doklad následne odovzdajte vášmu zamestnávateľovi do 30 dní od ukončenia pobytu.

 • Upozornenie: Príspevok na rekreáciu je možné využiť len pri letných táboroch na min. 2 noci v ubytovacích zariadeniach na území Slovenskej republiky.
  • Dieťa musí navštevovať základnú školu alebo prvé 4 ročníky 8-ročného gymnázia.
  • Detský tábor musí byť absolvovaný v termíne od 1.7. – 31.8.2019.
 • Storno možné do 7 dní pred nástupom na pobyt.
 • Pri zrušení rezervácie v kratšej lehote ako 7 dní pred dohodnutým termínom voucher prepadá v plnej výške.
199,00 € 159,00 €
199,00 € 159,00 €

Sedenie v škole je síce užitočné, no pre niektorých to môže byť menej zábavné. Ak máte aj vy doma jedno z tých detí, čo neobsedia dlho na rovnakom mieste, v tábore plnom pohybu sa zaručene nebudú sťažovať.

Program

Tábor nie je zameraný iba športovo a pohybovo – deti si počas neho užijú aj predstavenie kúzelnej fyziky a bábkové divadlo, či ďalšie aktivity rozvíjajúce ich osobnosť. 4-fázové denné tréningy zabezpečia dostatočný pohyb pod dohľadom odborníkov z profesionálneho športu.

Súčasťou kempu je zlepšenie všeobecnej kondície a nácvik špeciálnych zručností z rôznych športov.
Zabezpečený je tréningový proces, kde tréneri karate klubu zapoja každé dieťa do pohybových aktivít. Deti sa naučia základy sebaobrany a úpolových športov, prejdú atletickým zdokonalením a počas pobytu vydajú maximálnu možnú energiu. 

Do tábora nie je potrebné doniesť kimono, úplne stačí športové oblečenie a obuv!

Na deti čakajú nielen športové zážitky, ale taktiež majú možnosť vidieť zásahy rôznych ozbrojených jednotiek a psíkov, hasičské auto, zažijú plavbu plťkami, tajomnú prehliadku lesov vláčikom v okolí Sigordu a ďalšie skvelé zábavné aktivity.

Okrem aktivít je pripravený aj čas na oddych na miestnom kúpalisku, vítanie slnka a mesiaca, pripravené sú rôzne súťaže a každé dieťa odíde so super darčekmi od Karate klubu Junior Prešov, v klubových farbách. Ku koncu športového tábora sa uskutoční púšťanie lampiónov, ohňostroj a opekačka, ktorej sa môžu zúčastniť aj rodičia.

Ubytovanie a stravovanie

Ubytovanie je zabezpečené v rekreačnom zariadení Zelený Breh, ktoré leží pri vodnej nádrži Sigord, v známom horskom rekreačnom stredisku, vo vzdialenosti 12 kilometrov od Prešova – v lone Slanských vrchov, kde sa kedysi ťažil svetoznámy opál. Okolie Sigordu tvorí pekné horské prostredie so zelenými kopcami, prameňmi minerálnej vody a turistickými chodníčkami vhodnými pre rekreáciu, športovanie a turistiku.

Zelený Breh poskytne malým návštevníkom pohodlné ubytovanie v 2 kamenných budovách (2 až 4-lôžkové izby – každá s vlastným sociálnym zariadením s teplou vodou a sprchou). Deti majú zahrnutý prístup do spoločenskej miestnosti, k stolnému tenisu, táborovému ohnisku, zábavným spoločenským hrám, TV, a množstvu iných aktivít. 

Súčasťou zábavného a športového pobytu je, samozrejme, aj strava 6 x denne, ktorá je nevyhnutnou súčasťou počas podávaní skvelých výkonov. 

KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, O. Z.
Kokošovce 598, Kokošovce - Sigord, 082 52

Karate klub Junior Prešov, o.z. – Rekreačné stredisko Zelený Breh

Kokošovce 598, Kokošovce – Sigord

Zobraziť na mape
Check in od 14:00 – Check out do 14:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Máme detské ihrisko

Najlepšie výlety v okolí

Zobraziť výlety na mape

Zbojnícky hrad/ Soľnohrad

Zbojnícky hrad/ Soľnohrad

Zrúcanina Zrúcanina
3 km
Zbojnícky hrad/ Soľnohrad

Zbojnícky hrad/ Soľnohrad

Zrúcanina Zrúcanina   3 km

Zbojnícky hrad (soľnohrad) je hrad v Slanských vrchoch.
Zrúcaniny ležia na západnom úpätí vrchu Tri chotáre na strmom mieste zvanom Zámok v katastrálnom území obce Ruská Nová Ves.
Na hrad sa návštevníci dostanú priamo z Prešova po červenej značke smerom do Ruskej Novej Vsi, odtiaľ až pod Zbojnícky hrad.

Hrad Kapušany

Hrad Kapušany

Zrúcanina Zrúcanina
Hrad Kapušany

Hrad Kapušany

Zrúcanina Zrúcanina  

Na výbežku lesa Dubník na vrchu Zámčisko sa nachádza zrúcanina kedysi dôležitého Kapušianskeho hradu. V posledných rokoch sa zrúcanina Kapušianskeho hradu rekonštruuje a zveľaďuje sa areál , čomu nasvedčuje aj vybudovaná vyhliadková veža s impozantným výhľadom. Správcovský objekt slúži ako infocentrum.

Kaštieľ Budimír

Kaštieľ Budimír

Významná budova Významná budova
17 km
Kaštieľ Budimír

Kaštieľ Budimír

Významná budova Významná budova   17 km

Architektonicky pozoruhodný objekt kaštieľa v Budimíre je svojou polohou a impozantnosťou dobre viditeľný v smere príchodu do Košíc. Nachádza sa neďaleko odbočky z diaľnice spájajúcej Košice s Prešovom v juhovýchodnej časti samotnej obce Budimír, ležiacej v Košickej kotline v údoli rieky Torysy. Budovu kaštieľa postavili v druhej tretine 18. storočia. Je to klasicistická tereziánska stavba s neskoršími vnútornými úpravami z roku 1812.

Hrad Šariš

Hrad Šariš

Zrúcanina Zrúcanina
Hrad Šariš

Hrad Šariš

Zrúcanina Zrúcanina  

Šarišský hrad patrí k najrozsiahlejším stredovekým hradom na Slovensku. Jeho celková zastavaná plocha prevyšuje 4,5 hektára. V dnešnej dobe je hrad vyhľadávaným miestom prechádzok obyvateľov Prešova a okolia. Na hrad vedie spevnená asfaltová cesta a je možné sa tam dostať aj bicyklom. Prístupová cesta slúži ako náučný chodník. Celý hradný vrch je Národnou prírodnou rezerváciou.

Zobraziť viac výletov ()

Ako uplatniť
Storno podmienky
O podniku
KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV, O. Z.
Spiš, Šariš
Kokošovce 598, Kokošovce - Sigord, 082 52
Viac o podniku