Poďte si užiť skvelú hudbu vo výnimočnom prostredí festivalu SKALY

30,00 € 27,90 Pozrieť ponuku

Prehľad ponuky

Magická atmosféra festivalu uprostred lesov a skál
Divadlo, folklór, prednášky, workshop či acro-jóga
TechHouse Stage ako novinka s programom do rána
Varianty (1)

Termín

30. 8. 12:00 – 1. 9. 2019 13:00

V cene

Pre 1 osobu

  • Lístok na celý festival Skaly pre 1 osobu
  • Dátum: 30.8. – 1.9.2019 
  • Miesto: Slnečné Skaly, Rajecké Teplice
  • Areál, ktorého súčasťou je aj stanové mestečko, sa otvorí v piatok 30.8. o 12:00 hod. (aby sa návštevníci mohli ubytovať), samotná festivalová časť bude otvorená od 14:00 hod. až do skončenia programu o 06:00 hod. V sobotu sa areál otvorí o 10:00 hod. a skončí o 06:00 hod. Po skončení programu sa festivalový areál uzavrie, návštevníci budú požiadaní o jeho opustenie. V nedeľu ráno 1.9. o 06:00 hod. sa festival oficiálne končí, areál je potrebné opustiť do 13:00 hod. 
  • Rezervácia nie je potrebná.
  • Pri vstupe na festival sa, prosím, preukážte platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
  • P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov? 
  • Deti do 12 rokov vrátane majú v sprievode rodiča vstup zdarma.
  • Vouchery zakúpené na konkrétny termín nie je možné refundovať po skončení ich platnosti.
  • V zmysle ust. § 7 ods. 6 písm. k) zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho, nemôže spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je poskytnutie služieb súvisiacich s činnosťami v rámci voľného času a podľa ktorej sa predávajúci zaväzuje poskytnúť tieto služby v dohodnutom čase alebo v dohodnutej lehote. Na základe uvedeného nie je v prípade zakúpenia vstupenky možné odstúpenie od zmluvy a žiadať vrátenie vstupného.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

30,00 € 27,90 €
30,00 € 27,90 €
Magická atmosféra festivalu uprostred lesov a skál
Divadlo, folklór, prednášky, workshop či acro-jóga
TechHouse Stage ako novinka s programom do rána

Skvelá hudba, nadupaný program, parádne jedlo, pitie a kopec ďalšej zábavy – to je multižánrový festival SKALY na Slnečných skalách pri Rajeckých Tepliciach neďaleko Žiliny!

Užite si dva dni a dve noci plné hudby v magickom prostredí so silnou atmosférou, v obklopení lesov a skál. Čakajú vás 4 pódiá plné kapiel, spevákov, DJ-ov a MC’s, potulná čajovňa, výtvarníci, herci, tanečníci a ďalší.

Užitočné informácie o organizácii festivalu zobrazíte kliknutím TU.

Na hlavnom pódiu sa na vás tešia mená ako Billy Barman, Korben Dallas, Gleb, Medial Banana, Puding pani Elvisovej, Hudba z Marsu, Nvmeri či Znouzectnost.

Sprievodný stage vám ponúkne napríklad Tomáša Hafnera, EccoHomo, Dave Brannigan, Stolen Money či Mirku Miškechovú.

DNB stage je tento rok rozdelený na Drumatch Night a ToxicBass Night a tešiť sa môžete napríklad na Misanthropa, ktorý doletí z Hamburgu, či na A-Craya, BSA, Cockroacha, ale zahrá aj Dekel&Dykam a iní.

Novinkou je TechHouse stage, kde sa do rána bude búšiť techno od takých mien ako Detekm, Deep Morals, Drahosh, Grinning či Deaf Hoang.

Po prvom dni a „výdatnom“ spánku sa ráno môžete dostať do formy spoločnou jógou a potom cez deň si užiť divadlo, folklór, zajazdiť na U-rampe, pozreť grafiťákov, navštíviť Swap, zahrať si dobrodružnú hru SomeWhere, navštíviť prednášky, workshop, pozrieť si acro-jógu a mnoho ďalšieho!

Na svoje si prídu aj deti, pre ktoré je tiež pripravený program a špeciálny lístok len na denný program. Tak neváhajte a príďte si užiť parádny festival v obklopení prírody a odnes si so sebou skvelý kultúrny zážitok.

30,00 €
27,90