Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Golfový pobyt v historickom kaštieli Theresia Chateau s raňajkami

4,9 / 5 Golf Black & White Bratislava

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Golf Black & White

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Ubytovanie v kaštieli alebo v apartmáne
20 km od Bratislavy a 39 km od Parndorfu
Hra na 18 jamiek v Malackách alebo v Bernolákove
Ubytovanie v kaštieli alebo v apartmáne
20 km od Bratislavy a 39 km od Parndorfu
Hra na 18 jamiek v Malackách alebo v Bernolákove

Túžite po oddychu a zároveň ste si povedali, že by ste radi vyskúšali netradičné ubytovanie? Čo tak vybrať sa za relaxom a aktivitami do Bernolákova, kde sa ubytujete na úrovni?

Ubytovanie

Svoje kufre zložíte buď v historickom kaštieli v Bernolákove, alebo v golfovom apartmáne v historickom parku. Vo všetkých izbách nájdete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súčasťou areálu je aj  bezplatné súkromné parkovisko.

Golfové apartmány sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou. Niektoré majú priestor na posedenie a/alebo terasu. Súčasťou každého apartmánu je kuchyňa, ktorá je vybavená umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. 

V každej izbe kaštieľa Theresia Chateau – Bernolákovo je k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami.

Stravovanie

Reštaurácia Maria Theresia dýcha pompéznym barokovým štýlom. Menu je vytvorené šéfkuchárom Stanislavom Demkom, ktorý dlhé roky pracoval a zdokonaľoval sa v stredomorskej, ale aj medzinárodnej kuchyni v Taliansku.

V prípade pobytu priamo v kašteli sú v cene vášho voucheru zahrnuté raňajky. Neváhajte, a vyberte sa do reštaurácie aj počas dňa na jednu z lahôdok, ktoré pre vás s radosťou pripraví šikovní tím kuchárov. 

Golf v Bernolákove alebo v Malackách

Black River Bernolákovo je svojou architektúrou a jedinečnosťou nezameniteľným ihriskom nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Kaštieľ je umiestnený v rámci komplexu golfového areálu Black River Golf Resort, takže to na ihrisko nebudete mať ďaleko. 

Golfový rezort v Malackách je známy tým, že ponúka 4 ihriská rôznych úrovní, počnúc najľahším ihrisko Park a končiac športovo najnáročnejším ihrisko v Európe, ihriskom Black River.

Voľný čas

Po príjemnom dni strávenom pri golfe sa vyberte na nákupy do Bratislavy alebo pokojne aj do neďalekého Rakúska. Ďaleko to nebudete mať ani do aquaparku v Senci, kde si môžete užiť plno zábavy vo vode. V prípade priaznivého počasia si spravte príjemný výlet aj na Slnečné jazerá. Oáza Sibírskeho Tigra v Kostolnej pri Dunaji poteší každého, kto má rád tieto krásne a majestátne zvieratá. Zrúcaniny hradu Čeklís sa nachádzajú nad riekou Černa voda, na okraji obce Bernolákovo, v susedstve rímskokatolíckeho kostola.