Poďte si užiť skvelú hudbu vo výnimočnom prostredí festivalu SKALY

4,2 / 5 Festival Skaly (kontakt) 3 zákazníci

Prehľad ponuky

Anonym
Magická atmosféra festivalu uprostred lesov a skál
Divadlo, folklór, prednášky, workshop či acro-jóga
TechHouse Stage s programom do rána
Varianty (1)

Termín

28. 8. 12:00 – 30. 8. 2020 13:00

V cene

Pre 1 osobu

  • Lístok na celý festival Skaly pre 1 osobu
  • Dátum: 28.8. – 30.8.2020 
  • Miesto: Slnečné Skaly, Rajecké Teplice
  • Areál, ktorého súčasťou je aj stanové mestečko, sa otvorí v piatok 28.8. o 12:00 hod. (aby sa návštevníci mohli ubytovať), samotná festivalová časť bude otvorená od 14:00 hod. až do skončenia programu o 06:00 hod. V sobotu sa areál otvorí o 10:00 hod. a skončí o 06:00 hod. Po skončení programu sa festivalový areál uzavrie, návštevníci budú požiadaní o jeho opustenie. V nedeľu ráno 30.8. o 06:00 hod. sa festival oficiálne končí, areál je potrebné opustiť do 13:00 hod. 
  • Rezervácia: Nie je potrebná rezervácia vopred.
  • Pri vstupe na festival sa, prosím, preukážte platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie
  • Deti do 12 rokov vrátane majú v sprievode rodiča vstup zdarma.
  • Vouchery zakúpené na konkrétny termín nie je možné refundovať po skončení ich platnosti.
  • V zmysle ust. § 7 ods. 6 písm. k) zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho, nemôže spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je poskytnutie služieb súvisiacich s činnosťami v rámci voľného času a podľa ktorej sa predávajúci zaväzuje poskytnúť tieto služby v dohodnutom čase alebo v dohodnutej lehote. Na základe uvedeného nie je v prípade zakúpenia vstupenky možné odstúpenie od zmluvy a žiadať vrátenie vstupného.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

26,99 €
26,99 €
Magická atmosféra festivalu uprostred lesov a skál
Divadlo, folklór, prednášky, workshop či acro-jóga
TechHouse Stage s programom do rána

Skvelá hudba, nadupaný program, parádne jedlo, pitie a kopec ďalšej zábavy – to je multižánrový festival SKALY na Slnečných skalách pri Rajeckých Tepliciach neďaleko Žiliny!

Nenechajte nič na náhodu a potešte seba či svojich blízkych už teraz! Doprajte si jedinečnú atmosféru v obklopení lesov na festivale Skaly 2020.

Ako prvé z atraktívneho line-upu vám predstavíme kapely Malalata, Hoten TotenBilly Barman. Ďalších účinkujúcich a podrobný program budeme postupne zverejňovať.

Užitočné informácie o organizácii festivalu zobrazíte kliknutím TU.

Na svoje si prídu aj deti, pre ktoré je tiež pripravený program a špeciálny lístok len na denný program. Tak neváhajte a príďte si užiť parádny festival v obklopení prírody a odnes si so sebou skvelý kultúrny zážitok.