Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Letný tábor v čarokrásnom prostredí pod Gerlachovským štítom

4,6 / 5 PROMET Trans, s.r.o. Tatry, Vysoké Tatry (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku PROMET Trans, s.r.o.

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Nádherné prostredie pod Gerlachovským štítom
Areál s bazénom, ihriskami, saunou a minizoo
Nadupaný program plný zábavy a hier
Nádherné prostredie pod Gerlachovským štítom
Areál s bazénom, ihriskami, saunou a minizoo
Nadupaný program plný zábavy a hier

Doprajte svojim deťom dni plné pohody, hier a super zážitkov! Letný tábor vo Vysokých Tatrách sa im nezabudnuteľne vryje do pamäti.

Tábor sa uskutoční v atraktívnej podtatranskej obci Gerlachov, v areáli s vonkajšími i vnútornými ihriskami, wellness zónou, bazénom a saunou. Pre deti bude prichystaný celodenný program pod vedením profesionálnych animátorov a k dispozícii bude aj anglicky hovoriaci lektor, vďaka ktorému nadobudne termín „učenie hrou“ úplne iný rozmer! Vaše ratolesti tak budú mať možnosť praktizovať angličtinu počas hier, pri ktorých sa zasmejú, uvoľnia a niečo nové sa i naučia. 

Termín: 06.07. – 10.07.2020 (4 noci)

Doprava: luxusný klimatizovaný autobus

Nástupné miesta: Košice, Prešov, Levoča, Poprad

V cene je zahrnuté: doprava, ubytovanie, 5 x denne strava vrátane celodenného pitného režimu (prvý aj posledný deň sa začína obedom), 1 x výlet, voľný vstup do bazéna a sauny, na vonkajšie aj vnútorné ihriská, celotáborový program, materiálno – technické zabezpečenie, zdravotný dozor, vedúci a animátori, odmeny pre deti, poistenie CK pre prípad insolventnosti 

Informácie o ubytovaní 

Penzión Omega Club, situovaný v tichej časti obce, ponúka komfortné ubytovanie v čarokrásnom tatranskom prostredí. V priestoroch areálu sa nachádza detské ihrisko s hojdačkami, futbalové ihrisko a minizoo. Deti budú mať k dispozícii aj wellness, spoločenskú miestnosť a fitness. 

Komfortné dvojlôžkové, trojlôžkové izby a apartmány disponujú samostatnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletným zariadením. V celom zariadení je možné pripojiť sa k sieti Wifi. Ubytovacia kapacita: 48 lôžok.

Stravovanie

K úplnej spokojnosti patria aj plné brušká. Chutná a vyvážená strava je zabezpečená počas celej doby pobytu. Podávať sa bude v hotelovej reštaurácii, 5 x denne. Samozrejmosťou je aj celodenný pitný režim.

Tak čo, balíte? :)