Romantický pobyt v srdci Prahy: elegantný apartmán s raňajkami a večerou

103,34 € od 80,00 Pozrieť ponuku
Cathedral Prague Apartments (kontakt) Praha - Česko (mapa) 2 zákazníci 28 zostáva

Prehľad ponuky Voucher bez termínu

Karlov most 800 m, Václavské námestie 1000 m
Štýlové a komfortné apartmány v centre Prahy
Reštaurácia s krásnou záhradou
2 osoby • 2 až 4 dni (1 až 3 noci)
Tento variant je skvelý ako darček
Tento variant je skvelý ako darček
Romantika v srdci Prahy
2 osoby, 2 až 4 dni (1 až 3 noci) – Platnosť do 31. 10. 2020

Termín

V období do 31. 10. 2020 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

Ubytovanie

  • Ubytovanie v apartmáne pre 2 osoby

Strava: Raňajky + podľa balíčka

Ostatné služby

Wi-Fi zadarmo

Do Českej republiky môžete aktuálne cestovať bez obmedzenia. Viac o tom, kde a za akých podmienok sú hranice otvorené, nájdete tu.
  • Otvorené vouchery: Rezerváciu vykonávajte s dostatočným predstihom na e‑maili: cathedral-prague-apartments.com. Pri rezervácii uvádzajte kód voucheru.
  • Online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, hotel už nie je potrebné ďalej kontaktovať.
  • Pobyt s domácim miláčikom si dopredu dohodnite s recepciou. 

Pobyt je určený primárne pre dospelých, deti tentokrát nechajte doma.

  • Miestny poplatok: 21 Kč/osoba/deň
  • Domáce zvieratá: 250 Kč/noc (Možné len po dohode s recepciou.)
  • Wi-Fi zadarmo

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 7 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na e-maile podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

Voucher bez termínu
103,34 € od 80,00 €

Ponuka už nie je k dispozícii

Ponuka už bohužiaľ nie je k dispozícii. Vyberte si iný variant, alebo sa pozrite na ponuky tu.

V tejto ponuke došlo k zmene.

Pre zobrazenie aktuálnych informácií aktualizujte stránku.

Aktualizovať

Voucher bez termínu Pobyt s termínom:
2 osoby2 osoby, 2–4 dni (1–3 noci)
 Dĺžka pobytu
v období do 31. 10. 2020
Bohužiaľ už nemáme dostupnú kapacitu. Vyberte iný variant, alebo sa pozrite na ďalšie ponuky tu.
Vami vybraná izba už nie je bohužiaľ k dispozícii. Vyberte prosím inú.
Ospravedlňujeme sa, cenu sa nepodarilo načítať. Skúsiť znovu
Zdá sa, že ste offline. Skúsiť znovu
Karlov most 800 m, Václavské námestie 1000 m
Štýlové a komfortné apartmány v centre Prahy
Reštaurácia s krásnou záhradou

Nechajte sa očariť magickým centrom Prahy. Naozajstná romantika a luxus v jednom vás čaká iba pár minút od Staromestského námestia, v apartmánoch Cathedral Prague Apartments.

Orloj, Karlov most aj Václavské námestie budete mať naozaj len na skok! Okrem historických pamiatok Starého Mesta budete mať na dosah aj množstvo čarovných reštaurácií, krčmičiek a barov. Ak chcete výlet spojiť aj s nákupmi, navštívte neďaleké obchodné centrum Palladium. A ak by ste chceli ísť niekam ďalej, stanica metra sa nachádza vo vzdialenosti cca 500 m od apartmánov. 

Ubytovanie

Ubytovaní budete v komfortnom a štýlovo zariadenom apartmáne Standard (12 m²) s jednou spálňou s manželskou posteľou a kúpeľňou so sprchovým kútom. Nachystané tu budete mať všetko potrebné – posteľné prádlo, uteráky, sušič  vlasov i toaletné potreby. Pustiť si môžete TV a cennosti si pokojne schovajte do trezoru, ktorý budete mať k dispozícii počas celej doby pobytu. 

Dobré vedieť: Vzhľadom k historickému rázu budovy tu nie je výťah. 

Stravovanie

Na prízemí domu sa nachádza Cathedral Café Lounge & Restaurant s originálnym interiérom a krásnou letnou záhradkou. Sem budete každé ráno chodiť na raňajky, ktoré si vyberiete z menu. V reštaurácii pripravujú chutné a bohaté anglické raňajky, bagely, vajíčka na najrôznejšie spôsoby i lievance a servírujú ich od 09:00 – 12:00. Jedenkrát počas pobytu ste pozvaní aj na večeru (máte na ňu vyčlenený kredit vo výške 1 000 Kč).

Pokojne sem ale zájdite aj počas dňa a vychutnajte si lahodný obed, voňavú kávu z českej pražiarne Doubleshot alebo domáci dezert pripravený podľa poctivej receptúry. Milovníci českej klasiky si môžu pochutnať na bravčovom kolene, na prázdno však neodídu ani vegetariáni, či labužníci obľubujúci quesadillu alebo cestoviny. 

Voľný čas

Praha je zaslúžene považovaná za jedno z najkrajších európskych miest, ktoré sa vám svojou tisícročnou históriou nezabudnuteľne vryjú do pamäti. Krásne výhľady, umelecké zážitky alebo lahodnú kávu si na tomto mieste vychutnáte naozaj plnými dúškami. Inšpirujte sa a kliknite na sekciu Tipy na výlety.

103,34 €
od 80,00