Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Nocľah a raňajky v Holešovicích, v ponuke i balíčky s wellness alebo romantickou večerou

Plaza Prague Hotel Praha - Česko (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Plaza Prague Hotel

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Aktuálne informácie o podmienkach pre cestovanie do zahraničia nájdete tu

Prehľad ponuky

Ubytovanie v modernom hoteli na 1–7 nocí
Perfektná dopravná dostupnosť do centra
Platnosť až do konca júla 2021
2 osoby • 2 až 8 dní (1 až 7 nocí)

Termín

V období do 31. 7. 2021 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

Ubytovanie

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe

Strava: Raňajky

 • Bufetové raňajky pre 2 osoby

Ostatné služby

Wi-Fi zadarmo

Obmedzenie

 • Voucher nemožno využiť v období:
  • 24. 12. 2020 – 1. 1. 2021
  • 2.–4. 4. 2021
  • 13.–15. 5. 2021
  • 21.–23. 5. 2021
  • 3.–5. 6. 2021 
Do Českej republiky môžete aktuálne cestovať bez obmedzenia. Viac o tom, kde a za akých podmienok sú hranice otvorené, nájdete tu.
 • Online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, hotel už nie je potrebné ďalej kontaktovať. V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jeho dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru.
 • Otvorené vouchery: Rezerváciu robte čo najskôr po zakúpení voucheru na e‑mailu booking@plazahotel.cz alebo na tel. +420 775 879 916 
 • Pobyt pre deti do 2,9 rokov je možný zdarma bez nároku na služby.
 • Deti vo veku 3-14,9 rokov podľa aktuálneho cenníka hotela (hradí sa na mieste)
 • Domáce zvieratá nie sú povolené
 • Wi-Fi zadarmo
 • Parkovanie: 250 Kč

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 14 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na adrese www.zlavomat.sk/kontakt či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 14 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

od 38,00 €
Ukončené
Ubytovanie v modernom hoteli na 1–7 nocí
Perfektná dopravná dostupnosť do centra
Platnosť až do konca júla 2021

Či už sa toto námestie volalo U Uránie, Holešovické, Myslbekovo, Dimitrovo alebo Ortenovo, zakaždým to tu vyzeralo veľmi pekne.

A čo je ešte lepšie, je tu aj relatívny pokoj. Do rušného centra hlavného mesta je to iba pár minút električkou. Tak sa ubytujte v Plaza Prague Hotel a užite si všetky výhody tohto miesta! Tešiť sa môžete na ubytovanie v moderných a štýlovo zariadených izbách a bohaté bufetové raňajky. V ponuke sú vouchery uplatniteľné až do konca júla 2021. 

Niečo naviac: Vybrať si môžete i darčekové vouchery, ktoré zahŕňajú množstvo benefitov – romantickú večeru, kávu, vstup do wellness v partnerskom hoteli i pizzu od Emanuela Ridiho. Čo takto potešiť nimi niekoho z vašich blízkych pod stromčekom?

4* ubytovanie

V dvojlôžkovej izbe budete mať okrem krásne ustlanej a pohodlnej postele k dispozícii aj kúpeľňu so sprchovým kútom alebo vaňou. Čo sa týka výdobytkov modernej techniky, užijete si klimatizáciu, TV i bezplatné Wifi pripojenie na internet.

Raňajky v talianskom bistre

Na bohaté bufetové raňajky vás pozýva už od 6:30 hotelová reštaurácia Bistrot Puglia. Z obložených stolov si naberiete to, na čo budete mať chuť (sladké i slané dobroty podľa vášho gusta). Pochutnávať si na nich môžete v týždni do 10:30, cez víkend dokonca až do 11:00.

Voľný čas

Praha je zaslúžene považovaná za jedno z najkrajších európskych miest, ktoré sa vám svojou tisícročnou históriou nezabudnuteľne vryjú do pamäti. Krásne výhľady, umelecké zážitky alebo lahodnú kávu si na tomto mieste vychutnáte naozaj plnými dúškami. Inšpirujte sa a kliknite na sekciu Tipy na výlety.