260,00€ Pobyt v Turčianskych Tepliciach s aquaparkom aj masážou Skvelé 4,6 / 5(210 hodnotenie)Moderné kúpele Turčianske Teplice - GALANDA APARTMENTS***Veľká Fatra Priamo u vás Počítané z lokality Turčianske Teplice. 2 osoby (1 osoba = 130,00 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Zmena rezervácie online Rekreačný poukaz Benefity Výmena darčekov
189,00€ 210,00€ −10 % Apartmány pre 4 až 8 osôb vo Valčianskej doline Apartmány ValčaMalá Fatra cca 25 km / 30 min Počítané z lokality Turčianske Teplice. 3 osoby (1 osoba = 63,00 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Rekreačný poukaz Benefity Výmena darčekov
14,00€ 18,00€ −22 % Kemping Drienok: Miesto pre stan či karavan na Turci Drienok s. r. o.Veľká Fatra cca 8 km / 15 min Počítané z lokality Turčianske Teplice. 2 osoby (1 osoba = 7,00 €) , 2 dni (až 14 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Rekreačný poukaz Benefity Výmena darčekov
138,00€ 182,00€ −24 % Pobyt plný zážitkov v Zázrivej so stravou aj wellness 4,4 / 5(29 hodnotenie)KorbáčikovoMalá Fatra 3 dni
799,00€ 939,00€ −15 % Moderná vila obklopená prírodou s privátnym wellness DownHills ResidenceMalá Fatra 3 dni
148,00€ Romantický pobyt na Liptove s privátnou vírivkou 5,0 / 5(2 hodnotenie)Búda KomjatnáVeľká Fatra 2 dni