264,00€ 460,00€ −42 % Pobyt v apartmáne s privátnym wellness 5,0 / 5(1 hodnotenie)Tatra Horizon ApartmentPoprad cca 20 km / 25 min Počítané z lokality Kežmarok. 2 osoby (1 osoba = 132,00 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Rekreačný poukaz Benefity Výmena darčekov
99,00€ Oddych v útulnom penzióne v Pieninách 4,5 / 5(232 hodnotenie)Penzión DaniellaPieniny cca 35 km / 45 min Počítané z lokality Kežmarok. 2 osoby (1 osoba = 49,50 €) , 4 dni Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Rekreačný poukaz Benefity Výmena darčekov
166,00€ Unikátny domček na strome vo Vysokých Tatrách Vtáčikovo TreeHouseVysoké Tatry cca 20 km / 25 min Počítané z lokality Kežmarok. 2 osoby (1 osoba = 83,00 €) , 2 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Rekreačný poukaz Benefity Výmena darčekov
137,00€ Výnimočný pobyt v srdci Krakova blízko hradu Wawel Skvelé 4,8 / 5(122 hodnotenie)New Port AparthotelKrakov - Poľsko 2 dni
94,16€ 96,52€ −2 % Apartmány v blízkosti Energylandie aj s raňajkami Blue Sky Apartamenty Premium ZatorZátor - Poľsko 2 dni
82,00€ Pobyt v apartmánovom dome so záhradou blízko aquaparku Mimoriadne 4,9 / 5(43 hodnotenie)Apartmány DreamsBešeňová 3 dni
194,00€ 308,00€ −37 % Novopostavený apartmán na Táľoch pre 5 osôb Apartmány Lúčnica - TATRA VILLASNízke Tatry 3 dni