Za tento darček vás bude nosiť na rukách: venujte mu jazdu vo Ford Mustangu

Za tento darček vás bude nosiť na rukách: venujte mu jazdu vo Ford Mustangu

Zuzana Holubcová 6. 11. 2020

Premýšľate, akým darčekom prekvapiť brata, kamaráta, manžela, priateľa či otca? Ak je aspoň trochu auto-moto nadšenec, darujte mu zážitkovú jazdu v americkom legendárnom športovom aute a uvidíte, že sa mu oči od šťastia rozžiaria ako malému chlapcovi. Tu je päť dôvodov, prečo na tento darček tak rýchlo nezabudne.

1. Ten pocit!

Áno, áno, v tomto aute je to všetko o pocite už od prvého momentu. Všedných dní a tuctových zážitkov už bolo dosť. Tak ako rýchlosť, sebavedomie mu v tomto aute vyletí z nuly na stovku za rekordný čas. Okamžite sa stane pánom ciest, totálnym frajerom a získa si pohľady všetkých okoloidúcich. To v bežnom aute nezažije. Je to podobné, ako keď my dámy zmeníme účes a líčenie a s novým pocitom vyrazíme do ulíc. Proste WOW!

Dala som to ako darček priateľovi, a bol nadšený. Bola som s ním a mohla som sedieť vzadu, takže som si užila autíčko aj ja :) Prístup majiteľa bol perfektný… na záver sme si mohli prezrieť motor (do motorov je môj priateľ blázon, takže bol v siedmom nebi) :)) Nemám jedinú výtku, super zážitok prenho a povedal, že najlepší darček, aký kedy dostal :)

zákazníčka Laura

2. Tá sila v rukách!

Brutálna sila auta, tak opísal svoj zážitok náš zákazník Juraj. Áno, FORD MUSTANG v úprave GT ROUSH 560 HP je prekvapivo silné auto. Bude cítiť, ako vám doslova trhá asfalt pod kapotou. Nečaká ho teda žiadna jazda v rukavičkách… Toto auto nie je hračka na okrasu, ale poriadny stroj, ktorý ukrýva pod kapotou 5 litrový osemvalec s 560 koňmi… Keď v zákrute šliapne vodič na plyn, okamžite pocíti, ako sa autu „utrhne“ zadok… proste sila!

Najlepší darček, aký som kedy dostal… aj keď počasie nebolo úplne ideálne, jazdu som si užil na 100%. Brutálna sila auta.

Zákazník juarj

3. Ten rev široko ďaleko!

Tento pirát ciest si svoje hlasivky rozhodne nešetrí. Iste, dá sa jazdiť aj potichu, ale zvuk auta svojho pána opantá ako droga. To krásne vrčanie proste láka vypeckovať na maximum a užívať si pohľady otáčajúcich sa ľudí. Pozor, je to prudko návykové!

Táto zážitková jazda bola darčekom pre môjho priateľa k narodeninám. Obaja sme sa tešili a skutočnosť predčila všetky naše očakávania najviac ako mohla. Bonusom bol videozáznam z jazdy, ktorý nám zvečnil tento skvelý zážitok na pamiatku. Presne takto si predstavujeme službu na úrovni. Určite sa ešte vrátime po další zážitok, ďakujeme ;)

Zákazníčka MICHAELA

4. Tá rýchlosť!

Bude sa cítiť ako pilot formuly. Vyskúša si na vlastnej koži zrýchlenie z nuly na sto za 4,2 sekundy, ale pozor, tento tátoš kope! Auto má automatickú prevodovku, ale pod volantom sa nachádzajú aj nenápadné pádla, ktorými môžete radiť. Je to ako vo formuli. Šofér si môže nastaviť aj otáčky motoru. Veľa tlačidiel sa nachádza priamo na volante, takže o to je šoférovanie pohodlnejšie.

5. Šplhnete si u neho ❤

Či už k narodeninám, na Valentína alebo na Vianoce, tento darček hovorí o výnimočnosti obdarovaného. Predsa len, na takomto aute sa bežne nejazdí do práce… Čo tak vyjsť občas vybočiť zo zabehaných koľají a dopriať mu niečo výnimočné?

Pozrite sa na video z jazdy

Ukázať všetky auto-moto zážitky

Technické parametre auta

FORD MUSTANG v úprave GT ROUSH 560 HP

  • ZRÝCHLENIE: 4,2 sek. z 0 na 100 km/h
  • PALIVO: racing benzín – 100 oktánový
  • MOTOR: atmosferický osemvalec, V8, 5.0 L
  • PREVODOVKA: automatická, možnosť radenia F1
  • ŠPECIÁLNE FUNKCIE: track App, line Lock, lunch Control
  • REŽIM: šport, šport+, závodná trať
  • BRZDY: športové Brembo
  • ÚPRAVA: roush GT, 560 koní
  • MAX. RÝCHLOSŤ: 320 km/h

Dobré vedieť: Buďte bez obáv, tieto vouchery majú dlhú platnosť, až do konca júna 2021. Váš obdarovaný si môže vybrať termín i na jar, ak by to v zime nebolo možné. Jazdiť sa dá v troch mestách – Bratislave, Nitre a Senici.

Náš tip: Túžite zažiť dvojitú dávku adrenalínu na jednom mieste? Vyskúšajte nadupaný kombinovaný zážitok 2v1: jazdu a let. Osedlajte krásne americké “muscle car” a potom vzlietnite k oblakom na najväčšom lietajúcom dvojplošníku ruskom ANTONOV AN-2 od toho istého majiteľa.

Ako sa vám článok páčil?

Zuzana Holubcová

Som spoločenský introvert a snáď ešte viac než písať milujem počúvať. Rada objavujem miesta s autentickým geniom loci a bohom zabudnuté dedinky, v ktorých dáva líška dobrú noc (a krčmár pozná každého po mene). Nikdy ma neprestane udivovať, v akej krásnej krajine to žijem a vždy, keď odchádzam, teším sa na chvíľu, kedy sa budem môcť vrátiť.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!