Fotí vám to? Poďte sa pochváliť na náš Instagram!

Fotí vám to? Poďte sa pochváliť na náš Instagram!

Zuzana Holubcová 24. 3. 2021

Množia sa vám lajky pri vašich fotografiách ako huby po daždi? Boli ste na toľkých krásnych miestach, že ich už ani nespočítate? O zážitky zakopávate, kam sa pohnete? Potom hľadáme práve vás!

Tagnite sa na #cestakzazitkom

Výnimočné zážitky si nenechávajte len pre seba. Ak milujete cestovanie, dobré jedlo, adrenalín, vietor vo vlasoch a radi nielen vykračujete, ale priam skáčete z komfortnej zóny, ukážte ich! Postujte ich na vašom Instagrame s #cestakzazitkom. My váš príspevok radi zazdieľame a tagneme vás, aby inšpiroval ďalších, pretože dobrej inšpirácie nie je nikdy dosť! 

Najkrajšie zábery radi zazdieľame

V roku 2019 sme odštartovali s 1 400 fanúšikmi, ktorých spája láska k cestovaniu a zážitkom. Dnes vás je viac než 13 000! Denne zdieľame úžasné fotografie z vašich výletov, známych i neobjavených miest na Slovensku i v zahraničí.

Poďte si po inšpiráciu, zasnívať sa alebo len tak cestovať virtuálne po našej domovine. Máme zábery, za ktoré by sa nehanbili ani magazíny Vogue či National Geographic (prečo táto kombinácia, zistíte, keď k nám nazriete). Presvedčte sa, že vaša cesta k zážitkom môže začať aj u nás. ❤️

Zuzana Holubcová

Som spoločenský introvert a snáď ešte viac než písať milujem počúvať. Rada objavujem miesta s autentickým geniom loci a bohom zabudnuté dedinky, v ktorých dáva líška dobrú noc (a krčmár pozná každého po mene). Nikdy ma neprestane udivovať, v akej krásnej krajine to žijem a vždy, keď odchádzam, teším sa na chvíľu, kedy sa budem môcť vrátiť.