Hotel Palace Tivoli***

3,4 / 5 (157 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Dobre miesto
Dobra cena
Pekne ubytovanie“

Hotel dýchajúci kultúrou a históriou je po celý rok pripravený poskytnúť vám maximálne pohodlie a rodinnú atmosféru. Kombináciou štýlovo zariadených izieb, gastronomických špecialít a prístupom príjemného personálu sú v hoteli vždy ochotní pripraviť vám ideálne podmienky pre pobyt vo Vysokých Tatrách.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Palace Tivoli***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Ivica

Zrekonštruovaná izba

Jedlo a vybavenie

17. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zuzkariaposova

vynikajúce služby, výborní personál

27. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Nikuška

Hneď po príchode do hotela nás privítala milá, príjemná a pohodová recepčná, ktorá nám vysvetlila všetko potrebné k pobytu. Izba a kúpeľňa boli fajn až na pár výhrad. Raňajky a večere boli chutné až na jeden krát. V rámci ceny voucheru sme využili len 1× fľašu (teda džbán) vína, na kúpanie sme nemali veľmi čas tak to sme nevyužili.

To čo sa mne ani priateľovi nepáčilo bola vrzgajúca a rozheganá posteľ, priestor okolo postele bol stiesnený a ťažko sa okolo postele chodilo po jednej strane. Väčšinou, keď je manželská posteľ v hotelovej izbe, tak na oboch stranách je aj elektrická zásuvka (napr. nabíjanie telefónu). No tu bolo 6 elektrických zásuviek schovaných za stolíkom. Izba bola bez chladničky a v kúpelni nie je vyriešený sprchový kút, pretože po oprchovaní bola v kúpeľni zaliata podlaha. Je pravda, že sme sa do Tatier nešli kúpať ani nič podobné, no išli sme tam aj oddychovať a očakávali sme, že hotel bude vybavený aj krytým bazénom, prípadne iným wellnesom. Možno keby bol, tak by sme využil aj možnosť wellnesu. Tak to nám pripadal hotel skôr ako lepšie hodnotený penzión.

15. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Miriam

strava

1. 9. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Sabovcik

Spokojnosť so všetkým. Pekné hoci trocha malé izby, ale človek nechodí na dovolenku pre to, aby v izbe trčal ;). Chutné jedlo, výborný spôsob raňajok. Pekná, tichá lokalita, hoci mi tam chýbali nejaké potraviny. Rozhodne odporúčam nenáročným turistom.

21. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (15)