Penzión Motýľ

Liptovská Teplá, Liptovská Teplá 442

„Všetko bolo super!
Pekné ubytovanie…výborná strava i welnes služby.
Môžem každému len odporučiť.
Príjemný personál.
Radi sa tam opäť vrátime.“
— Ivan, Pred 3 mesiacmi

„Všetko bolo super!
Pekné ubytovanie…výborná strava i welnes služby.
Môžem každému len odporučiť.
Príjemný personál.
Radi sa tam opäť vrátime.“
— Ivan, Pred 3 mesiacmi

O nás

Penzión má ideálne miesto na kombináciu turistiky, bicyklovania, ryblolovu a relaxácie v termálnych aquaparkoch. Objavte penzión s knižnicou na každej izbe, ktorá je len doplnkom k perfektnému ubytovaniu a službám. K dispozícií je požičovňa bicyklov, detské ihrisko a veľká trampolína. Súčasťou penziónu je reštaurácia s príjemnou atmosférou a výbornou kuchyňou.

Zaujímavosti v okolí

Ukázať ďalšie zaujímavosti Zobraziť na mape
Penzión Motýľ
Liptovská Teplá 442, Liptovská Teplá, 03483 (zobraziť na mape)

Penzión Motýľ

Liptovská Teplá 442, Liptovská Teplá

Zobraziť na mape
Check in od 14:00 – Check out do 10:30
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
U nás sa nefajčí
Wellness
Vnútorný bazén
Vlastná reštaurácia
Domáci miláčikovia: 10€/noc
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

Lenuskafilipovicova

priestranná izba

pri príchode do izby hrozný smrad – dezinfekčno starobný smrad. vetrali sme ho asi 4 hodiny potom sme zostali nemilo prekvpený ked na noc vypli kurenie. postele odddelené iba prisunuté k sebe. do wellnesu si z izby míme nosiť uterkáky a potom sa utierať do takých zachlorovaných aj na izbe. Ranajky priemer. izbu počas pobytu neupratuju, mydlo iba na ruky. 1. večera sačikova gulašova polievka s slaninou a pridanym zemiakom. ala tackaren ryža kompot a kura v divnej omačke. 2. večera polievka opať sačikova gulašova tentokrat s parkom a zemiakom vybrala som si ovocné gulky priniesli mi znovu polotovar a vnutri bol ešte zmrznutý lekvár. to nas už nahnevalo povedali sme to personalu a išli sme sa najesť do kolibky v bešenovej – varia super odporučam všetkým s podobným zažitkom – čo určite všetci zažiju. chceli sme si užit romantický pobyt s wellness ale sačikovu polievku sme si mohli urobiť aj na izbe. k wellnesu ešte sprchy striekaju vodu kade tade a vo vírivke bolo tolko chloru že po 10 minutach som mala kompletne vyhadzanu tvár.

Simona

Super penzión na oddych po turistických potulkách v okolí. Spokojnosť s vybavením izieb, stravou aj príjemným personálom. Ubytovanie bolo spríjemnenie našich zážitkou.

Ludka

Všetko