Kategória

Hotel Hunter***

4,0 / 5 (24 hodnotenie)

Hotel Hunter*** sa nachádza v Slovenskom Rudohorí v blízkosti Národného parku Muránska Planina. Je ideálnym miestom pre obchodných cestujúcich na rôzne školenia, semináre, oslavy, prezentácie ako i pre turistov. Športovo – relaxačné služby, wellness, solárium, fitnes, biliard ako aj malebné okolie sú predurčené na aktívny oddych a relax.

Hodnotenie podniku Hotel Hunter***

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,0/5 podľa 24 hodnotenia
Ivonak

Áno, napriek tomu, že som sa konkrétne informovala ohľadom ubytovania,dali nám izbu v suteréne charakteru tmavej pivnice,za tú cenu, to ubytovanie nespĺňalo popis.

26. 9. 2016
Užitočné? Áno
Lapar

Páčilo sa nám úžasné prostredie hotela a absolútny pokoj. Personál bol milý a ústretový, izba pekná, veľká a čistá. Samotný hotel a jeho okolie je krásne udržiavané. Wellness ponúka bohatý výber sáun. Jedlo bolo veľmi dobré.

Nebolo nič čo by sme hodnotili negatívne

7. 9. 2016
Užitočné? Áno
Laeconomy

Prekrásna príroda, veľmi pekný hotel. Pekné ubytovanie a chutná strava.

Veľmi slabá obsluha...málo personálu. Aj keď sme si chceli niečo objednať, nemali sme od koho. Na izbe chýbal kôš na odpadky. Obmedzený čas na stravovanie...a malý výber jedál
( hlavne, ak niekto má problémy s trávením )

7. 9. 2016
Užitočné? Áno
P

Super prostredie a co bolo napisane ze ponukaju to aj mali.

4. 9. 2016
Užitočné? Áno
Marcela

prostredie a ubytovanie hotela je veľmi pekné

slabé jedlo

15. 6. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (5)