Hotel Relax Inn ****

3,8 / 5 (83 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Wellness, ranajky, izby… uplne super. I ked bol hotel blizko pri vlakovej stanici, nebolo ich pocut, co v lete pri dokoran otvorenom balkone nemusi byt pravda. Parkovanie hned oproti vchodu na tichej ulici. Vynikajuca kuchyna.“

Moderní Hotel Relax Inn**** najdete v dobře dostupné čísti Prahy v blízkosti O2 Areny. Nabízí komfortní ubytování, wellness služby a vynikající gastronomii.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Wellness pobyty, Romantika pre dvoch, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Hotel Relax Inn ****

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Zuzana

všetko super

29. 11. 2017
Jancischwartz

Wellness, ranajky, izby… uplne super. I ked bol hotel blizko pri vlakovej stanici, nebolo ich pocut, co v lete pri dokoran otvorenom balkone nemusi byt pravda. Parkovanie hned oproti vchodu na tichej ulici. Vynikajuca kuchyna.

Hotel ma pri sebe zastavku, ktora nema az take caste spoje, pri vecernom vracani sa do hotela, sme povacsine vyuzili elekrticky a nasledne slapali cca 10 minut co stale ale nie je hrozne.
Ceny jedal pri veceri a podobne boli niekedy aj vacsie ako pri centre..

6. 11. 2016
Terézia

Najlepší bol bazén s wellnes, po celodennom túlaní sa pražskými uličkami, to bol balzam pre celé telo aj dušu.

18. 10. 2016
Daniel

Hotel podľa môjho názoru nebol hodný 4 hviezdičiek. Boli sme ubytovaní v izbe, ktorá absolútne nespĺňa požiadavky štvorhviezdičkového hotela. Na radiátory sme hneď pri príchode našli pokrčený plesnivý uterák, na izbe sme mali mať plazmu, no televízia sa na sľubovanú plazmu ani len nepodobala, pod pojmom čaj na izbe sa myslia 2 sáčky čierneho čaju na celý pobyt, iba je veľmi skromne zariadená avšak chýba klíma a WIFI na izbách vôbec nefunguje. Kúpelňa strašne malá, sprchový kút je jedna veľká pohroma jednak že sa tam silnejšia osoba skoro nezmestí a ťažko sa zatvára. Na stenách kvapkance od mydla ktoré je zabudované pri umývadle a ťažko sa vytláča. Koberec bol špinavý, skoro tam je aj minibar no musíte si ho sami naplniť. Raňajky formou bohatých švédskych stolov sa myslia 1 druh šunky 1 druh syra, vajíčka v škrupinke z pred troch dní, cereálie staré nekonzumovateľné, miesto džúsu zarobená sirupová voda, Aby som nezabudla 1 hodinový wellness trval 40 minút keďže nás odtiaľ vyhnali, pretože po nás išla ďalšia rodinka. Ako pozitívum hotela hodnotíme pána na recepcií, ktorý bol vždy ústretový, ochotný a poradil nám čo sa týka dopravy aj všetkého. Tento hotel je taká lepšia ubytovňa avšak stačí ak sem niekto príde prespať a hľadá skôr poznávací výlet nie na oddych a wellness. Tento hotel je pomedzi barákmi, blízko železničnej stanice, čiže počuť vlaky a v našom prípade aj opravovanie hlavnej cesty ráno o 6:45. Nemilo nás prekvapilo aj to, že pri odchode sa nás pani na recepcií ani nespýtala či sa nám páčilo.

5. 9. 2016
Katkadubsky

Vsetko bolo fajn boli sme spokojny.

Spravanie recepcnej bolo neadekvatne a velmi neochotne :((((

27. 7. 2016

Ďalšie hodnotenie (17)