Kategória

Apartmány Lenka & Wellness

4,3 / 5 (9 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Krásne a pohodlné ubytovanie s parkoviskom priamo vo dvore. V celom objekte príjemne teplúčko s ohľadom na veľmi veľké mrazy vonku( v noci –29).Úžasný welness, veľmi profesionálny.“

Ubytovanie v apartmánoch obci Liptovská Sielnica, ktorá sa nachádza pri vodnej nádrži Liptovská Mara s novým Aquaparkom Tatralandia, ktoré umožňujú množstvo atrakcií počas celého roka. Letné mesiace spríjemnia letné športy, kultúrne a historické pamiatky, športové a turistické podujatia, avšak počas zimy nás zohreje kúpanie v termálnych kúpaliskách, oddych v saune a samozrejme zimné športy ako lyžovačka, sánkovačka... a mnoho ďalších zaujímavostí.

Dnešné ponuky Apartmány Lenka & Wellness

Hodnotenie podniku Apartmány Lenka & Wellness

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,3/5 podľa 9 hodnotenia
roman

Wellness by mal byť v súkromí, a nie aby tam boli všetci.

8. 1. 2017
Užitočné? Áno
Tatiana

Krásne a pohodlné ubytovanie s parkoviskom priamo vo dvore. V celom objekte príjemne teplúčko s ohľadom na veľmi veľké mrazy vonku( v noci –29).Úžasný welness, veľmi profesionálny.

Chýbal nám iba fén na vlasy.

7. 1. 2017
Užitočné? Áno
Zuzana

veľmi pekné ubytovanie (plne vybavená kuchyňa k dispozícii), skvelý servis, príjemný personál, chutné raňajky a Úžastný Wellnes :)

18. 12. 2016
Užitočné? Áno
Lukáš

Prijemné prostredie, čisto, skvelý welness. Odporúčam

12. 6. 2016
Užitočné? Áno
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.