Apartmány Lenka & Wellness

4,1 / 5 (14 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Krásne a pohodlné ubytovanie s parkoviskom priamo vo dvore. V celom objekte príjemne teplúčko s ohľadom na veľmi veľké mrazy vonku( v noci –29).Úžasný welness, veľmi profesionálny.“

Ubytovanie v apartmánoch obci Liptovská Sielnica, ktorá sa nachádza pri vodnej nádrži Liptovská Mara s novým Aquaparkom Tatralandia, ktoré umožňujú množstvo atrakcií počas celého roka. Letné mesiace spríjemnia letné športy, kultúrne a historické pamiatky, športové a turistické podujatia, avšak počas zimy nás zohreje kúpanie v termálnych kúpaliskách, oddych v saune a samozrejme zimné športy ako lyžovačka, sánkovačka... a mnoho ďalších zaujímavostí.

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Apartmány Lenka & Wellness

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,1/5 podľa 14 hodnotenia
M

Prostredie je celkom pekne a plus je i blízkosť tradičných trhov v Poľsku. Všetko pôsobí novým, moderným dojmom. Aspoň, že wifi bolo na izbe, hoci večer keď zrejme bola väčšina hostí na izbe, bola rýchlosť pripojenia žalostná.

Hneď ako prvé prístup personálu taký"nemastný, neslaný".Izby za danú cenu veľmi malé, postele nie moc pohodlné a počuť cez steny každe spláchnutie či každý krok v susednej izbe či apartmáne..Sklamaním je, že kuchyňa je spoločná pre všetkých a nie je teda na izbe. Na izbe (oficiálne :-D) nie je povolené konzumovať jedlo ani alkohol. Takže v súkromí izby si človek vypije alebo niečo zje len za cenu porušenia interných predpisov, ktoré sú vylepené na každej izbe. Wellness je dostupný i pre kohokoľvek s okolia keď si zaplatí, takže sme sa tam ani nedostali, keďže vždy keď sme k večeru chceli ísť tak bol obsadený a cez deň sme boli v Poľsku alebo v neďalekej Zoo Kontakt alebo inom okolí. To však až tak neľutujeme už. Vzhľadom k tomu, že máme za sebou už niekoľko podobných pobytov a to aj s o 20€ nižšou cenou a s plne vybavenou kuchyňou na izbe (!), privátnym wellness iba pre hostí, či ďalšími detailmi, tak tento pobyt hodnotíme tak, že za tie peniaze človek dostane rozhodne menej ako inde. Dokonca i v neďalekom penzióne za o 26€ nižšiu cenu by sme dostali zrejme viac, podľa neskôr objavenej ponuky na internete. Za tú cenu za ktorú sme si voucher zakúpili my, to podľa nás určite nestojí.

12. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Marki
30. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
roman

Wellness by mal byť v súkromí, a nie aby tam boli všetci.

8. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Tatiana

Krásne a pohodlné ubytovanie s parkoviskom priamo vo dvore. V celom objekte príjemne teplúčko s ohľadom na veľmi veľké mrazy vonku( v noci –29).Úžasný welness, veľmi profesionálny.

Chýbal nám iba fén na vlasy.

7. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Zuzana

veľmi pekné ubytovanie (plne vybavená kuchyňa k dispozícii), skvelý servis, príjemný personál, chutné raňajky a Úžastný Wellnes :)

18. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (1)