Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Trvalá epilácia chĺpkov pre ženy aj mužov

4,3 / 5 Luxury Esthetic Bratislava (mapa) 583 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Luxury Esthetic

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Gabriela
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 6. 2014.

Môžete využiť do 30. 6. 2014

Rezervácia: Po zakúpení voucheru je potrebná rezervácia vopred na tel.č. 0918 878 100. Pri rezervácii uveďte číslo voucheru, vytlačený voucher si prineste so sebou. Posledná rezervácia najneskôr 14 dní pred koncom platnosti voucheru. 

Storno: Zmena rezervácie je možná najneskôr 24 hodín pred vopred dohodnutým termínom. 

Odporúčanie: Pre ideálny účinok odporúčame opakovať ošetrenie 3– 5 x s časovým odstupom 3 – 4 týždňov, podľa toho, ako budú cibuľky chĺpkov na zákrok reagovať. Počet ošetrení je individuálny podľa Vašich potrieb.

13,00 € 2,50 €
13,00 € 2,50 €
Ukončené

Doba ľadová je už ďaleko za nami, čas ľudoopov skončil, preto zahoďme zbytočnú srsť a obnažme svoju krásnu ľudskú pokožku. Zbavte sa prebytočného ochlpenia raz a navždy vďaka novej generácii fotoepilácie.

Nová generácia systémov odstraňovania chĺpkov pomocou unikátneho SHR systému je technológia, ktorá umožňuje odstránenie chĺpkov z prakticky všetkých častí tela (s výnimkou obočia) bezpečne, rýchlo a efektívne. 

Séria niekoľkých ošetrení je všetko, čo je potrebné pre dlho-trvajúce odstránenie nadmerných alebo nežiadúcich chĺpkov. Je úplne bezbolestná! Môže sa vykonávať i v letných mesiacoch.

Vyskladajte si svoju procedúru:

  • Potrebný počet kupónov pre jednotlivé partie

Touto revolučnou metódou „novej generácie“ sa dosahuje trvalé odstránenie všetkých chĺpkov tmavých, svetlých, ale i šedivých, na celom tele. Po absolvovaní niekoľkých procedúr dosahujeme až 100% efekt trvalého odstránenia nežiadúceho ochlpenia. O skvelý výsledok  SHR epilácie sa postará príjmený personál v  3D lashes studio. 

Pre ideálny účinok odporúčame opakovať ošetrenie 3– 5 x s časovým odstupom 3 – 4 týždňov, podľa toho, ako budú cibuľky chĺpkov na zákrok reagovať. Počet ošetrení je individuálny podľa Vašich potrieb.

Dôvodom opakovaných ošetrení je rastová fáza chĺpku, ktorý v priebehu svojho života prechádza určitými rastovými cyklami. V aktívnej fáze rastu je chĺpok odstránený, pričom chĺpky v pokojnej fáze prichádzajú na rad v nasledujúcich ošetreniach.