Kategória

Ako Zlavomat.sk funguje?

Zlavomat.sk je inšpiratívny portál a zároveň prvý a najväčší server hromadného nakupovania na Slovensku. Zákazníkom prináša inšpiráciu na nové zážitky, služby aj tovar.

Každý deň vám prinášame viac ako 200 nových ponúk. K najobľúbenejším patrí sekcia Cestovanie, kde nájdete rodinné, wellness i víkendové pobyty u nás i v zahraničí.


Čo u vás nakúpim?

Nakupujete u nás vouchery (poukazy) na služby alebo tovar rôznych obchodov. Voucher vám po zaplatení zašleme na e-mail. Tovar vám zasiela priamo daný obchod, o každom kroku objednávky a expedícii vás informujeme my.

Zobraziť dnešné ponuky | Najobľúbenejšie ponuky, ktoré vám utiekli


Mám o danú ponuku záujem, ako ju kúpim?

Pre nákup pri danej ponuke stačí kliknúť na zelené tlačidlo "Kúpiť za", zadať Váš e-mail a vybrať, akým spôsobom zaplatíte.
Platiť môžete kartou online alebo bankovým prevodom.

Po pripísaní sumy na náš bankový účet sa vo vašej e-mailovej schránke objaví voucher (poukaz).


Ako uplatním voucher?

Hneď ako k nám platba dorazí, pošleme vám e-mail s odkazom na voucher. Na odkaz stačí kliknúť a voucher sa otvorí. Postup uplatnenia nájdete priamo na ňom.

Voucher je prenosný a môže ho uplatniť ktokoľvek. Voucher teda môžete kúpiť aj ako darček.


Garantujeme vám bezpečný nákup
a 100% spokojnosť s ponukou

Iba na Zlavomat.sk nakupujete bez rizika vďaka garancii spokojnosti! V prípade akýchkoľvek problémov vám jednoducho vrátime peniaze.

Zákazníci Zlavomat.sk ušetrili 124 053 039 € nákupom 4 890 813 voucherov a priemerné hodnotenie využitých ponúk je 4,6 z 5.

Máte nejakú otázku? Spýtajte sa nás na čokoľvek.

podpora@zlavomat.sk
Pokúsime sa vám odpovedať čo najskôr.

+421 232 117 321
Po–Pi 8:00–20:00