Kategória

Ako ušetríte s kreditmi Zlavomat.sk?

25 kreditov = 1 Euro

Kredity môžete získať v súťažiach a mimoriadnych akciách alebo za aktivitu na našich stránkach:

  • Nakúpte behom mesiaca najmenej 2× v celkovej hodnote aspoň 30,00 € a získajte 2 % zo zaplatenej čiastky v kreditoch naspäť.
  • Vyplňte dátum narodenia v nastavení a získajte kredity k narodeninám.
  • Zatočte si Kolesom šťastia a získajte až 1000 kreditov.
  • Sledujte akcie a súťaže na našom Facebooku, v newsletteri alebo na blogu.
  • Vložte fotografiu k hodnoteniu a získajte 10 kreditov (platí pre vašu prvú fotografiu pri danej ponuke, pre ponuky v hodnote 0,40 € a viacej).
  • Nabite si kredity z vášho benefitného účtu Benefit Plus.

Ako uplatniť kredity:

  1. Kredity uplatníte pri objednávke tam, kde si vyberáte spôsob platby (kartou, prevodom a pod.). Stačí zaškrtnúť políčko "Uplatniť na túto objednávku kredity". Pozor – aby ste mohli kredity použiť, musíte byť prihlásený pod svojím e-mailom - inak sa vám políčko nezobrazí.
  2. Cena objednávky sa vám potom zníži o hodnotu kreditov.

Kredity je možné uplatniť na objednávku v hodnote 6,00 € a vyššej. Zákazníci s vernostným programom Platinum môžu kredity uplatniť pri ktorejkoľvek objednávke. Platnosť kreditov je vždy časovo obmedzená, skontrolovať ju môžete vo svojom účte.
Ak na objednávku uplatníte kredity, pri storne objednávky sa vrátia uplatnené kredity späť na váš Zlavomat.sk účet. Ak teda napríklad objednáte voucher za 100,00 € a na objednávku uplatníte 50 kreditov, vrátime vám 98,00 € na váš bankový účet a 50 kreditov na váš Zlavomat.sk účet.