Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Antinikotínová terapia BICOM PREŠOV

4,2 / 5 BIOREZONANCIA BICOM 9 zákazníkov 17 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku BIOREZONANCIA BICOM

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 3. 2014.

Môžete využiť do 31. 3. 2014

Antinikotínová terapia sa vykonáva v dňoch: Pondelok – Nedeľa, v čase podľa vopred dohodnutej a potvrdenej telefonickej objednávky zo strany terapeuta spoločnosti BIOREZONANCIA BICOM BANSKÁ BYSTRICA, s.r.o.- prevádzka PREŠOV  a následného uplatnenia (predloženia) voucheru v printovej podobe po príchode na terapiu. Objednávajte sa na telefónnom čísle:  +421 911 111 570

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

40,00 € 19,90 €
40,00 € 19,90 €
Ukončené

Fajčenie patrí medzi nepríjemné zlozvyky, ktoré škodia nielen fajčiarom, ale aj jeho okoliu. Biorezonancia je všeobecne známa najmä vďaka svojim výsledkom v boji proti závislosti na nikotíne. Doprajte sebe, svojmu okoliu a aj svojej peňaženke úľavu v podobe terapie, ktorá vás zbaví tohoto nepríjemného zlozvyku. Bezbolestná odvykacia terapia najmodernejším biorezonančným prístrojom BICOM Optima zbaví vaše bunky hladu po nikotíne. Biorezonančná metóda je bezbolestná a nemá vedľajšie účinky. Účinnosť je v porovnaní s inými spôsobmi na odvykanie fajčenia veľmi vysoká. Je to až 80 %, čo je zaraďuje k najúčinnejším na trhu.

Pomocou prístroja Bicom Optima je vysielaný do tela zrkadlovo obrátená elektromagnetická frekvenčná vzorka nikotínu a dechtu, v dôsledku tohto procesu sa urýchli detoxikácia od nikotínu a ďalších záťažových látok. Tie sa potom rýchlejšie uvoľňujú z tkaniva do voľnej formy. Práve kvôli tomu je dôležité po terapii zvýšiť príjem tekutín – najlepšie čistej neperlivej vody. Dochádza k uvoľňovaniu nikotínu z receptorov chuti a eliminuje sa tzv. nikotínový hlad. Táto metóda potláča fyzickú závislosť (abstinenčné príznaky a tzv. nikotínový hlad). Zároveň dochádza k eliminácii vplyvu pasívneho fajčenia (tzn. vdychovaniu cigaretového dymu, k eliminácii chuti na cigaretu).

 Bicom Optima v rámci antinikotínovej terapie pracuje v 4 krokoch:

  • 1. eliminácia stresu, psychickej závislosti
  • 2. detoxikácia organizmu
  • 3. harmonizačný program 
  • 4. antinikotínový program 

V prípade ťažkostí je možné absolvovať antinikotinový zákrok opakovane – druhý zákrok je do 30-tich dní zdarma!!!