Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

40-minútová kryolipolýza

4,2 / 5 Štúdio krásy Effetto Bratislava - Staré Mesto (mapa) 75 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Štúdio krásy Effetto

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

vsetko prebehlo tak, ako malo

Ivanova
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 5. 2014.

Môžete využiť do 31. 5. 2014

Je nutná objednávka vopred na tel. č.: 0903 437 163.
Dĺžka procedúry: 40 minút.
Zmena termínu je možná najneskôr 24 hod. vopred.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

100,00 € 8,90 €
100,00 € 8,90 €
Ukončené

Zbavte sa neželaného tuku a tešte sa zo svojej postavy bez toho, aby ste museli zoštíhliť aj svoj rozpočet! Využite v boji s prebytočnými kilami CHLAD! Vyskúšajte KRYOLIPOLÝZU, ktorá z vás doslova vyplaví neželané tuky!

Kryolipolýza je v súčasnosti považovaná za najefektívnejšiu neinvazívnu metódu odstraňovania telesného tuku. Je to proces riadeného zmrazovania tukových buniek, ktorých obsah skryštalizuje, vďaka čomu tuková bunka odumiera a je z tela odstránená pomocou lymfatického systému. Voilà! Už iba krásna postavička!

Celý proces je vysoko bezpečný, nepoškodzuje okolité tkanivo, vzhľadom k tomu, že tukové bunky sú viac citlivé na chlad ako pokožka, nervy či svaly. Nezvyšuje zároveň ani hladinu cholesterolu a triglyceridov.

Úbytok tukových buniek je trvalý a na určitú oblasť postačí 1 až 2 ošetrenia.

Odporúčané ošetrenia: 

  • Spodná časť brucha: 1 alebo 2 nasatia
  • Vnútorné stehná: 2 nasatia
  • Boky: 2 nasatia
  • Spodná časť brucha + boky: 3 alebo 4 nasatia
  • Celé brucho: 4 nasatia

Kryolipolýza je jediná bezbolestná liposukcia schválená úradom pre kontrolu a účinnosť lekárskych prístrojov, americkou FDA. Je podložená rozsiahlymi klinickými štúdiami, má zaručenétrvalé výsledky.

Ošetrením problémových partií dochádza k odstráneniu 25 % – 50 % tukových buniek.  Po zníženom počte adipocitov (tukových buniek) dochádza k remodelácii tukového tkaniva. Bunky, ktoré prežili sa zhlukujú k sebe, vytláčajú prázdne miesta a dochádza k zmenšeniu tukovej vrstvy. Rozpadajúce sa tukové bunky vyvolajú asepticky zápal s čistiacou reakciou, kde sú ich úbytky pohltené lymfatickým tkanivom a vyplavené do lymfatických ciest.

Prvé výsledky sú viditeľné už za 2 týždne, plný efekt sa dostaví  po 6 týždňoch. Vtedy sa klient rozhoduje o prípadnej ďalšej aplikácii v danej oblasti.

Salóne krásy Effetto vám ošetria pomocou kryolipolýzy spodnú časť brucha, vnútorné stehná alebo boky. Čím menej tuku máte, tým menej ošetrení postačí, no pripravte sa maximálne na 3 procedúry na jedno miesto vášho tela.

Aj keď je kryolipolýza účinná, nezabúdajte na zdravý životný štýl v podobe pohybu a zdravej stravy, pretože tukové bunky sa vám môžu vytvoriť na inej časti vášho tela!

Kontraindikácie nájdete tu.