Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Teddy – okúzľujúci medvedík nezabudnuteľného Mr. Beana

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku TOP market

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
8,50 €

V cene:

Môžete využiť do:

31. 5. 2014

Ako objednať tovar:

Po zakúpení kupónu je nutné objednať tovar e‑mailom na: valdo012@gmail.com. Do správy uveďte kód kupónu, názov produktu a meno s adresou dodania.
Poštovné je zahrnuté v cene. Doručenie do 14 dní.

Viac informácií ako objednať tovar

Kde uplatniť:

Helena

Teddyho netreba dlhšie predstavovať, je to známa filmová postavička – plyšový medvedík nezabudnuteľného Mr. Beana. Veľa toho nenahovorí, je trpezlivý a rád počúva. Vďaka svojej slávnej histórii a úžasnému vzhľadu dokáže potešiť ako deti, tak dospelých.

  • vyrobený z hnedej pleteniny
  • výška: cca 33 cm

Teddy je Mr. Beanov plyšový medvedík a aj najlepší priateľ. Krásny a milý štrikovaný macko s gombíkmi namiesto očí, ktorý má väčšinou smolu a končí v práčke, s odtrhnutou hlavou, ako maliarsky štetec alebo zhypnotizovaný lusknutím prstov jeho majiteľa.

Aj vy máte pocit, že je Teddy skutočný?:) Mr. Bean sa s ním rozpráva, kupuje mu vianočné darčeky a ráno, keď vstáva, po svojom bytíku chodí veľmi potichu, aby ho náhodou nezobudil.Je naozaj veľkým pomocníkom! Mr. Beanovi slúži v každej núdznej situácii: ako štetec pri maľovaní alebo pri slávnych pretekoch medzi psami, kde sa, nečakane, ani nepohol.

Určite si pamätáte aj Teddyho kúpeľ v práčke, z ktorej keď vyliezol, tak sa zbehol na mini medvedíka, veľkého akurát tak na kľúčenku. Vám sa to však stať nemôže, ak ho, samozrejme, nebudete vyvárať. 

Ako objednať tovar

Po zakúpení kupónu je nutné objednať tovar e‑mailom na: valdo012@gmail.com. Do správy uveďte kód kupónu, názov produktu a meno s adresou dodania.
Poštovné je zahrnuté v cene. Doručenie do 14 dní.