Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Medicinálna pedikúra s masážou a lakovaním nechtov podľa vlastného výberu

4,9 / 5 Oľga Krajňáková Prešov (mapa) 21 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Oľga Krajňáková

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Gladys
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 18. 4. 2014.

Môžete využiť do 18. 4. 2014

Telefonická objednávka na č. 0917 282 994

Je potrebné priniesť zo sebou vytlačený kupón.

29,00 € 12,49 €
29,00 € 12,49 €
Ukončené

Nohy nás celé dni nosia a niekedy dostávajú naozaj zabrať. Práve preto by sme sa o ne mali starať naozaj poctivo. Patríte aj vy medzi tých, ktorí pre svoje nohy chcú a potrebujú naozaj iba to najlepšie? Alebo medzi tých, ktorí ošetrenie poriadne zanedbali? V oboch prípadoch Vám ponúkame riešenie.

Využite ponuku na profesionálnu prístrojovú pedikúru, ktorá vašim nohám pomôže cielene, presne a spoľahlivo. Odstránenie zrohovanej koži, otlakov, ošetrenie zdeformovaných nechtov aj kurích ôk môžete získať aj s dokonalou bodkou na záver – lakovaním nechtov.

Aký je rozdiel medzi bežnou a medicinálnou pedikúrou?

Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou medicinálnej pedikúry spočíva v tom, že sa nohy nenamáčajú,  maximálne sa robí len krátke umytie nôh alebo dokonalá dezinfekcia špeciálnymi prípravkami. Pedikérka nepoužíva brúsku, ale prístroj s vysoko otáčavým motorčekom s nadstavcami rotačných fréz. Jednotlivé frézy umožňujú obrusovaniezrohovanej kože prirodzeným spôsobom. Prístrojová pedikúra je vhodná pri výraznejších problémoch s otlakmi, kurími okami alebo pri klientoch trpiacich cukrovkou (tzv. diabetická noha).

Medicinálna pedikúra je maximálne šetrná, obrusovanie kože môžeme prirovnať k prirodzenému fyziologickému spôsobu odstraňovania zrohovatelej kože,  preto proces brúsenia kože spomaľuje jej nadmerný rast a tak zabraňuje vytváraniu otlakov. Pri prístrojovej medicinálnej pedikúre sa kladie veľký dôraz na ošetrenie nechtov. Špeciálnymi frézkami sa vyčistí nechtový val každého nechtu a prípadne sa obrúsi zarastajúca časť nechtovej platničky. Následne sa šetrne zbrúsi kožtička v okolí nechtu, prípadne sa jemne posunie, čím sa zväčší plocha nechtovej platničky. Nakoniec sa necht skráti na požadovanú dĺžku brúskou na to určenou.

Priebeh ošetrenia:

  • dezinfekcia chodidla
  • diagnostika nohy
  • úprava nechtu – zhrubnuté, sfarbené, zdeformované nechty sa čistia pomocou prístroja, následne sa skracujú, znižuje sa ich hrúbka a tvarujú sa
  • ošetrenia chodidla – bezbolestné odstránenie zhrubnutej kože, mozoľov, kurích ôk a iných anomálii
  • masáž nôh
  • krémovanie nohy a zásyp antimykotickým púdrom, ošetrenie kožičky nechtu olejčekom
  • lakovanie podľa vlastného výberu