Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Trvalá IPL epilácia neestetického ochlpenia tela

4,8 / 5 Salón ESTHES Košice (mapa) 202 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Salón ESTHES

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Denisa
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 6. 2014.

Môžete využiť do 30. 6. 2014

  • Rezervácia: Je nutné sa vopred objednať na tel. č.: 0907 913 568.
  • Zmena termínu: je možná najneskôr 24 hod. vopred.
12,50 € 3,60 €
12,50 € 3,60 €
Ukončené

Ak sa na vašom tele nájdu miesta, kde už nikdy nechcete pocítiť ostrie žiletky, potom voľte IPL epiláciu, ktorou sa zbavíte nežiaduceho ochlpenia definitívne kdekoľvek na tele.

Epilácia pomocou intenzívneho pulzného svetla je najpokročilejšia technika používaná na postupné odstránenie ochlpenia na tvári a tele. V Pracovisku lekárskej estetiky Esthes používame prístroj, ktorý kombinuje IPL a rádiofrekvenčné vlny (E‑light system), čím dosahujeme procedúru ešte efektívnejšiu a bezpečnejšiu.

Pri epilácii žiarenie prechádzajúce kožou je prednostne vychytávané v pigmente aktívne rastúceho chĺpku, vyslaný lúč ho „spáli“ a chĺpok prestane rásť. Chlp sa po niekoľkých dňoch (cca týždeň) z korienka uvoľní a vypadne.

Epilácia s použitím IPL si vyžaduje, aby bol dostatočný pigmentový kontrast medzi „svetlým“ okolím a „tmavým“ vlasom a jeho korienkom. Ideálny pre epiláciu je tmavý chlp a bledá pokožka.

Vyskladajte si svoju epiláciu

Z dôvodu, že nie všetky chĺpky sú naraz v aktívnej fáze rastu, je nutné ošetrenie opakovať. Počet návštev závisí od miesta ošetrenia. V priemere sa vyžaduje 4 – 6 ošetrení ktorejkoľvek lokality. Odstup medzi jednotlivými ošetreniami je podľa lokalizácie 4–8 týždňov.

Ak sa rozhodnete zákrok podstúpiť, je potrebné chĺpky netrhať posledných 4–6 týždňov pred zákrokom. Najvhodnejšie je chĺpky oholiť 1–2 dni pred zákrokom.

Zákrok je pomerne rýchly, bezbolestný, s pocitom drobného štipkania. Počas ošetrenia sa dorastajúce chĺpky nesmú vytrhávať, pretože to znižuje účinnosť metódy. Je možné ich len holiť, strihať, eventuálne odstraňovať depilačným krémom alebo penou.

Kontraindikácie

Tešiť sa môžete na príjemné a diskrétne prostredie pracoviska lekárskej estetiky ESTHES. Ponúka široké spektrum estetických a korekčných výkonov so zameraním na neinvazívne a miniinvazívne postupy. Použitie najmodernejších prístrojov a špičkových materiálov je zárukou, že vám budú poskytnuté procedúry v súlade s najnovšími trendmi estetickej medicíny. Služby na vysokej úrovni sú individuálne prispôsobené potrebám každého klienta.