Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Dokonalý relax s klasickou masážou, bankovaním alebo rašelinovým obkladom

4,7 / 5 Tiffany-salón krásy Prešov (mapa) 40 zákazníkov

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Tiffany-salón krásy

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Maya
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 6. 2014.

Môžete využiť do 30. 6. 2014

  • Rezervácia: týždeň vopred na tel. č. 0907 959 826. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť termín, meno, typ masáže (klasická masáž s bankovaním / rašelinovým obkladom) a kód voucheru.
  • Zmena rezervácie: ak zákazník nemôže prísť na danú rezerváciu, je potrebné, aby nahlásil zmenu termínu aspoň 24 hod. vopred. Ak tak neurobí, už nemusí byť obslúžený.
  • Dĺžka procedúry: spolu 45 min.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

14,00 € 8,99 €
14,00 € 8,99 €
Ukončené

Dnešné menu ponúka dve výborné špecialitky pre ľudí, ktorí hladujú práve po relaxe a uvoľnení. Dáte si klasickú masáž s výbornými bankami alebo pre zmenu ochutnáte masáž s horúcim rašelinovým zábalom?

  • Vyberte si z dvoch kombinovaných procedúr (rozhodnúť sa môžete aj po zakúpení kupónu, keď sa budete v salóne objednávať):

30 min. klasická masáž + 15 min. rašelinový obklad

Zbavte sa svalového napätia v oblasti krku, prípadne inej oblasti chrbta a doprajte si maximálny relax. Ohriata rašelina sa aplikuje lokálne, priamo na postihnutú časť tela. Dochádza k plynulému prechodu tepla do organizmu.

Odovzdávanie tepla je pozvoľné a účinky sú aj hĺbkové, najmä k uvoľneniu svalov, pre tlmenie bolesti, pri liečbe kožných problémov, vhodná je aplikácia na artrózy, na bolesti hlboko uložených svalov, pri ochorení M. Bechterev a pod.

20 min. klasická masáž + 25 min. bankovanie

Masáž a bankovanie sú vhodné pre človeka tak so sedavou prácou za počítačom, za volantom, ako aj s fyzicky náročnou prácou.

Bankovanie je procedúra známa už od stredoveku. Spočíva v prekrvovaní tkaniva a pôsobením na vnútorné orgány formou podtlaku. Pri tomto druhu masáže sa na rôzne miesta na tele prikladajú nahriate sklenené banky, ktoré majú doslova zázračnú moc.

Priaznivo pôsobia proti rôznym bolestiam, masáž napomáha aj k lepšej cirkulácii krvi a lymfatického systému, zároveň prispieva k lepšiemu okysličeniu tkanív, čo spolu s ostatnými účinkami blahodarne pôsobí na aktiváciu životných procesov.

  • Vhodné na detoxikáciu či ozdravenie organizmu
  • Známa liečebná metóda rôznych neduhov