Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Skákacie topánky Poweriser® – skvelý darček

4,3 / 5 EXTRADING Bratislava (mapa) 1 zákazník 5 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku EXTRADING

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
169,00 €

V cene:

Môžete využiť do:

30. 5. 2014

Ako objednať tovar:

  • Topánky Poweriser® 50–70kg si objednajte na e‑mailovej adrese info@powerisers.sk, napíšte číslo zľavového kupónu, meno, dodaciu adresu. Pre vyššie hmotnostné kategórie sú už topánky VYPREDANÉ!
  • Tovar sa zasiela do 3 pracovných dní od objednania prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. 
  • Poštovné je v cene kupónu.
Viac informácií ako objednať tovar

Kde uplatniť:

EXTRADING, s.r.o.

Kopčianska 10 (Vienna gate), Bratislava

Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Super zlava super personal

Matofanko

Obdarujte seba alebo svojho dorastenca skutočnými sedemmíľovými topánkami! 

Vyskúšajte Powerising® – šport, pri ktorom môžete držať tempo s najrýchlejšími bežcami planéty, bežať rýchlosťou až 40 km/h, precvičiť 98% svalov tela, spáliť až 600 kcal v priebehu 10 minút. Naučíte sa skákať saltá, preskočiť lavičku v parku a zažijete príval adrenalínu, ktorý vám nedodajú ani extrémne športy.

Čo je Powerising®?

Powerising je šport, ktorý sa vykonáva prostredníctvom špeciálnych skáčucich topánok, originálne vyrábaných firmou Powerising®. Pri powerisingu sa pohybujete rovnako, ako pri bežnej chôdzi alebo behu, no každý váš pohyb je niekoľkokrát znásobený pomocou pružiny. Powerising je 5× efektívnejší ako jogging a kondičné behanie, a to vďaka precvičeniu všetkých svalov, skvelej rovnováhe a pohybu celého aparátu. Precvičenie všetkých svalov je vykonávané oveľa dôkladnejšie bez toho, aby trpeli kĺby, pretože pružina tlmí tvrdé nárazy. Powerising stimuluje metabolizmus, pomáha k spevneniu celej pokožky a k viditeľnému zníženiu celulitídy. Pri powerisingu môžete vykonávať úplne normálny beh, jogging či šprint, no po troche cvičenia sa ľahko dajú zvládať aj odvážnejšie triky, ako sú premety, preskoky predmetov a ďalšie „kúzla“. Ich dosiahnutie záleží len na vás a vašej odvahe – samotný Poweriser® umožňuje všetky tieto cviky bezproblémovo zvládnuť.

Aký náročný je Powerising®?

Skákacie topánky Poweriser® sú vlastne predĺžením a zosilnením vašej nohy. Pohyb ako taký nevyžaduje žiadne zvláštne schopnosti. Jediné, na čo si pri Powerisingu musíte zvyknúť, je to, že vaše pohyby budú silnejšie. Bod, z ktorého sa odrážate, leží priamo pod vaším chodidlom, čo nepredstavuje žiadny veľký rozdiel oproti normálnej chôdzi, behu či skákaniu. Väčšina ľudí je schopná behať voľne bez pomoci po prvých desiatich minútach cvičenia.

Čo sú skákacie topánky Poweriser®?

Poweriser® je originálny nástroj vyrobený v high-tech kvalite. Toto športové vybavenie v meste splní všetky nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov, zároveň sa jednoducho používa a uspokojí začiatočníkov, kondičných bežcov alebo malé deti. Celková konštrukcia je zložená z hliníku, gumy a laminátu. Vzhľadom k použitému materiálu je prakticky nemožné, aby pružina praskla.

Ako objednať tovar

  • Topánky Poweriser® 50–70kg si objednajte na e‑mailovej adrese info@powerisers.sk, napíšte číslo zľavového kupónu, meno, dodaciu adresu. Pre vyššie hmotnostné kategórie sú už topánky VYPREDANÉ!
  • Tovar sa zasiela do 3 pracovných dní od objednania prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. 
  • Poštovné je v cene kupónu.