Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Formovanie postavy podľa vašich predstáv

3,7 / 5 Soňa Kubincová Bratislava - Nové Mesto (mapa) 15 zákazníkov 25 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Soňa Kubincová

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Andrea
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 6. 2014.

Môžete využiť do 30. 6. 2014

Rezervácia: Po zakúpení voucheru je potrebné sa rezervovať na tel.: 0917 874 335. Pri rezervácii uveďte číslo vášho voucheru. 
Rozvrh cvičení:
Pondelok – 19.00–20.00 Fat burning
Utorok – 19.00–20.00 Fat burning
Streda – 9:00–10:00 Joga (Jana), 19:00–20:00 Easy Tabata (Katka), 20:00–21:00 HIIT
Štvrtok – 17.00–18.00 Zdravotná joga  19.00–20.00 Fat burning
Piatok – 18:00–19:00 Easy Tabata, 19:00–20:00 HIIT 
Špeciálny bonus pre prvých 10 záujemcov vzorka zdravej desiaty formou proteínovej tyčinky a počas 2 tréningov dostanete iontový nápoj zdarma.
Potrebný odev: Športové oblečenie 

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

60,00 € 30,00 €
60,00 € 30,00 €
Ukončené

Viete, čo to znamená dať si poriadne do tela? A teraz nemyslíme jedlo.  Zistite ako chutí ten skvelý pocit, keď viete, že to, čo robíte, skutočne funguje!

Je len na vás aké cvičenie zvolíte. Budovať skvelú kondičku môžete s revolučným cvičením HIIT.  Ak máte radšej jogu alebo ďalšie klasické cvičebné programy, máte na výber. Príďte v deň, ktorí vám vyhovuje na cvičenie, ktoré máte najradšej.

Vyberte si (kliknite)

Pre všetkých, ktorí sa túžia opäť cítiť zdravo a príťažlivo s postavou o pár konfekčných čísiel menšou, sme pripravili v spolupráci s Fitclub Dom športu kompletný program na správne formovanie postavy a úpravu váhy, ktorý vám po dôkladnej analýze nastavia odborníci presne na mieru.

 V cene vášho kupónu máte:

  • 10× hodinové cvičenie
  • 10× proteínová výživa
  • vypracovanie cvičebného plánu na mieru s kompletným jedálničkom
  • vstupná a opakovaná analýza po 2 týždňoch
  • cvičenie podľa vášho výberu

HIIT - vysoko intenzívny intervalový tréning je revolučná cvičebná metóda, kedy sa krátke intervaly cvičenia striedajú s odpočinkom. Pri cvičení zapojíte väčšinu svojich svalov a výsledky sú priam ohromujúce, a to všetko za neuveriteľne krátky čas. A nemusíte sa báť, že to bude nad vaše sily. Z cvičenia načerpáte novú energiu a silu na zvládnutie všetkých cvikov.

Joga - cvičenie zamerané na aktivizáciu jednotlivých svalových skupín. Základné asány pomáhajú zlepšiť činnosť vnútorných orgánov. Cvičením sa zlepšuje chrbtica a mobilita kĺbov.

Fat burning - kombinovaná hodina – so zahriatím a zvýšením tepovej frekvencie na začiatku, pokračuje sa posilňovaním jednotlivých svalových skupín. Záver hodiny je zameraný na zdravotný strečing, relaxáciu a celkové uvoľnenie.

Easy Tabata - Tabata je kardiovaskulárny tréning, ktorý preukázateľne zlepšuje výkonnosť a fitness vo veľmi krátkom čase – easy metóda, ktorú sme pre vás pripravili, je prvým krokom k tejto vysokointenzívnej metóde cvičenia.

Vaša cesta za ideálnou postavou bude každé dva týždne pod kontrolou a vy sa budete môcť tešiť čoraz štíhlejšej a pevnejšej postave, ktorú získate zdravou cestou a vyváženou cestou.

V cene služby je kontrolné meranie po každých 2 týždňoch,  ktoré zahŕňa:

Po vyhodnotení týchto údajov vám bude vypracovaný program na zmenu pitného režimu,  stravovacích návykov a používania funkčných potravín.

Naviac zdarma

Špeciálny bonus pre prvých 10 záujemcov vzorka zdravej desiaty formou proteínovej tyčinky a počas 2 tréningov dostanete iontový nápoj zdarma. Cvičí sa priamo v Dome športu na Junáckej 6 v telocvični, pri rezervácii na prvú hodinu Vás informujú.