Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Eukalyptová zostava Family na záhradu – doprava zdarma!

SG Logistics, s.r.o. 5 zákazníkov 15 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku SG Logistics, s.r.o.

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
399,99 €

V cene:

Môžete využiť do:

22. 6. 2014

Vďaka dnešnej ponuke si môžete zakúpiť eukalyptový nábytok z dizajnovej rady Markus Pedriksen®. Len pozor, aby sa vám do záhrady nezačali sťahovať koaly.   

Konečne si vychutnáte raňajky pohodlne aj vo sviežom jarnom ráne a rodinnú oslavu v tieni stromov na záhrade.

Set Family zahŕňa oválny rozkladací stôl pre malé aj väčšie rodinné stretnutie so šiestimi pohodlnými nastaviteľnými kreslami.

  • Stôl: Dĺžka 150 cm, v rozloženom stave 200 cm, šírka 90 cm, výška 74 cm.

  • Skladacie kreslá: Výška 107 cm, šírka 70 cm, hĺbka 59 cm, nastaviteľné do 5 polôh.

Nábytok je skladací (okrem oválneho stolu, ktorý má len rozkladaciu dosku), preto už nebudete musieť riešit problémy s nedostatkom úložného priestoru. Manipulácia s kreslami aj stolom je intuitívna a ľahká, takže ich pohodlne zložíte a rozložíte pri vhodnej príležitosti.

Mohli by sa vám tiež hodiť aj ďalšie super produkty:

Eukalyptus osvieži váš exteriér

Praktický nábytok je vyrobený z tropického eukalyptového dreva, ktoré sa vyznačuje svojou tvrdosťou a odolnosťou. Eukalyptové drevo je tiež obľúbené pre svoje príjemné medové zafarbenie, ktoré pri starostlivom zaobchádzaní vydrží celé roky. 

V prípade, že nebudete mať možnosť venovať sa nábytku, získa strieborno-šedú patinu, ktorá ale nemá žiadny vplyv na dobré vlastnosti dreva, ktoré je dokonale odolné voči slnečnému žiareniu, dažďu i mrazu.

Nosnosť dreva bola otestovaná aj najväčším mužom Slevomatu.

Certifikovaná kvalita značky Markus Pedriksen®

Markus Pedriksen® je značka nábytku, ktorá chce prinášať kvalitný a dizajnový tovar do vašich domácností, a to pri udržaní priaznivej ceny. Nadčasová podoba, odolné materiály a certifikovaná výroba zaručujú, že vám všetky výrobky budú dlho a dobre slúžiť. 

Drevo s osvedčením

Drevený nábytok z dielne Markus Pedriksen® vlastní certifikát FSC™. Forest Stewardship Council je medzinárodne uznávaná nezisková organizácia, ktorá bojuje za podporu udržateľného lesníctva. Ťažia výhradne nahraditeľné drevo, chránia miestne obyvateľstvo a svojim zamestnancom poskytujú čo najlepšie pracovné podmienky. 

Nákupom zahradného nábytku s certifikátom FSC pomáhate podporovať zodpovedných vlastníkov lesov, ktorí sa rozhodli praktizovať udržateľné lesníctvo s ohľadom na ľudí a prírodu.