Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Záhradný nábytok Markus Pedriksen® Medium – doprava zadarmo!

SG Logistics, s.r.o. 3 zákazníci 12 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku SG Logistics, s.r.o.

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
239,99 €

V cene:

Môžete využiť do:

22. 6. 2014

Zakúpte si aj vy štvornohých priateľov, ktorým nebudete musieť hovoriť „sadni“. Naopak sa na nich radi posadíte sami.

Eukalyptový nábytok z dizajnovej rady Markus Pedriksen® nešteká, nehryzie a kam ho postavíte, tam tiež zostane.

Konečne si vychutnáte raňajky pohodlne aj vo sviežom jarnom ráne či rodinnú oslavu v tieni stromov na záhrade. Romantiku pod šírym nebom si užijete aj na balkóne, kde si večer štrngnete pohárikom vína nad mestskou panorámou.

Set Medium obsahuje originálny osemhranný stolček so štyrmi nastaviteľnými kreslami. 

  • Stôl: Doska 100×100 cm, výška 74 cm.

  • Skladacie kreslá: Výška 107 cm, šírka 70 cm, hĺbka 59 cm, nastaviteľné do 5 polôh.

Nábytok je skladací (okrem oválneho stola, ktorý má len rozklaciu dosku), preto už nebudete musieť riešit problémy s nedostatkom úložného priestoru. Manipulácia so stoličkami aj stolčekom je intuitívna a ľahká, takže ich pohodlne zložíte a rozložíte pri vhodnej príležitosti.

Mohli by sa vám hodiť aj ďalšie super produkty:

Eukalyptus osvieži váš exteriér

Praktický nábytok je vyrobený z tropického eukalyptového dreva, ktoré sa vyznačuje svojou tvrdosťou a odolnosťou. Eukalyptové drevo je tiež obľúbené pre svoje príjemné medové zafarbenie, ktoré pri starostlivom zaobchádzaní vydrží celé roky. 

V prípade, že nebudete mať možnosť venovať sa nábytku,  získa strieborno-šedú patinu, ktorá ale nemá žiadny vplyv na dobré vlastnosti dreva, ktoré je dokonale odolné voči slnečnému žiareniu, dažďu i mrazu.

Certifikovaná kvalita značky Markus Pedriksen®

Markus Pedriksen® je značka nábytku, ktorá chce prinášať kvalitný a dizajnový tovar do vašich domácností, a to pri udržaní priaznivej ceny. Nadčasová podoba, odolné materiály a certifikovaná výroba zaručujú, že vám všetky výrobky budú dlho a dobre slúžiť. 

Drevo s osvedčením

Drevený nábytok z dielne Markus Pedriksen® vlastní certifikát FSC™. Forest Stewardship Council je medzinárodne uznávaná nezisková organizácia, ktorá bojuje za podporu udržateľného lesníctva. Ťažia výhradne nahraditeľné drevo, chránia miestne obyvateľstvo a svojim zamestnancom poskytujú čo najlepšie pracovné podmienky. 

Nákupom zahradného nábytku s certifikátom FSC pomáhate podporovať zodpovedných vlastníkov lesov, ktorí sa rozhodli praktizovať udržateľné lesníctvo s ohľadom na ľudí a prírodu.