Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Eukalyptový nábytok na balkón – doprava zdarma!

SG Logistics, s.r.o. 4 zákazníci 16 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku SG Logistics, s.r.o.

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
74,99 €

V cene:

Môžete využiť do:

22. 6. 2014

Čakáte na Godota alebo len na popoludňajšiu kávičku? Posaďte sa pritom na stoličku z eukalyptovej sady na balkón aj terasu z dizajnovej rady Markus Pedriksen®.

Konečne si vychutnáte raňajky pohodlne aj vo sviežom jarnom ráne i romantickú večeru pre dvoch pri západe slnka nad sídliskom. Posedenie pod šírym nebom si užijete aj na balkóne, kde si večer štrngnete  nad mestskou panorámou pohárikom vína. 

Balkónový set Bistro obsahuje skladací stolček s dvoma stoličkami – ideálny pre malé priestory mestských balkónov. 

  • Stôl: Doska 60×60 cm, výška 74 cm

  • Stolička: Výška 84 cm, šírka 36 cm, hĺbka 51,5 cm

Nábytok je skladací, preto už nebudete musieť riešiť problémy s nedostatkom úložného priestoru. Manipulácia so stoličkami aj stolčekom je intuitívna a ľahká, takže ich pohodlne zložíte a rozložíte pri vhodnej príležitosti.

Mohli by sa vám hodiť aj ďalšie super produkty:

Eukalyptus osvieži váš interiér

Praktický nábytok je vyrobený z tropického eukalyptového dreva, ktoré sa vyznačuje svojou tvrdosťou a odolnosťou. Eukalyptové drevo je tiež obľúbené pre svoje príjemné medové zafarbenie, ktoré pri starostlivom zaobchádzaní vydrží celé roky.

V prípade, že nebudete mať možnosť venovať sa nábytku, získa strieborno-šedú patinu, ktorá ale nemá žiadny vplyv na dobré vlastnosti dreva, ktoré je dokonale odolné voči slnečnému žiareniu, dažďu i mrazu.

Certifikovaná kvalita značky Markus Pedriksen®

Markus Pedriksen® je značka nábytku, ktorá chce prinášať kvalitný a dizajnový tovar do vašich domácností, a to pri udržaní priaznivej ceny. Nadčasová podoba, odolné materiály a certifikovaná výroba zaručujú, že vám všetky výrobky budú dlho a dobre slúžiť. 

Drevo s osvedčením

Drevený nábytok z dielne Markus Pedriksen® vlastní certifikát FSC™. Forest Stewardship Council je medzinárodne uznávaná nezisková organizácia, ktorá bojuje za podporu udržateľného lesníctva. Ťažia výhradne nahraditeľné drevo, chránia miestne obyvateľstvo a svojim zamestnancom poskytujú čo najlepšie pracovné podmienky. 

Nákupom zahradného nábytku s certifikátom FSC pomáhate podporovať zodpovedných vlastníkov lesov, ktorí sa rozhodli praktizovať udržateľné lesníctvo s ohľadom na ľudí a prírodu.