Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Nezabudnuteľné leto zážitkov a dobrodružstiev v Malej Fatre

3,8 / 5 Chalupa Pierko Turiec, Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Mima

Dobrý deň chcem Vám napísať, že s ubytovaním a so stravou sme boli maximálne spokojní, s ochotou pani recepčnej tiež, poradila vo všetko v čom sme potrebovali, príroda a okolité prostredie veľmi pekné vhodné hlavne pre deti, ale aj napriek tomu nastalo obrovské sklamanie ohľadom jazdy na koni, lebo majiteľ, ktorý kone vlastní (podľa môjho názoru určite nebol plnoletý) a bol neochotný, hrubý a nedalo sa s ním normálne dohodnúť a oháňal sa vetou ja som tu šéf. Nepáčilo sa mi takéto jednanie a pokazilo nám to celkový dojem z pobytu išli sme tam hlavne kvoli koňom a tie som nevidela ani z rýchlika. Keď to chcete ďalej takto ponúkať s jazdou na koni určite sa dohodnite s pánom alebo s pani netuším čo to bolo, o tom ako bude jednať s potencionálnymi zákazníkmi alebo vám odporúčam stiahnuť túto možnosť z ponuky, lebo sklamaných ľudí sa vám nahromadí viac a stratíte klientelu a ako som sa stihla dozvedieť od jednej pani- oni tam boli aj minulý rok išli tam kvoli vnukovi, lebo má rad kone a na kone sa nedostali a tento rok pochodili rovnako. S pozdravom Francová

Zlavomat.sk

Pekný deň Mima,

v prípade nespokojnosti nás môžte kontaktovať na podpora@zlavomat.sk.

Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a prajeme Vám príjemný deň.

Hreus Miroslav

Dobrý deň, v prvom rade sa Vám chceme poďakovať za Váš príspevok, pretože všetky pripomienky a postrehy našich zákazníkov nám pomáhajú neustále zlepšovať naše služby. Ospravedlňujeme sa Vám za nepríjemnosti ohľadne jazdenia na koníkoch. Túto službu ponúkame sprostredkovane cez nášho zmluvného partnera. So spomínanými pracovníkmi od koní bolo uskutočnené stretnutie, na ktorom bola prejednaná Vaša zlá skúsenosť. Pracovníci boli upozornení na to, že ich prístup k zákazníkom sa nestotožňuje s našou firemnou kultúrou a filozófiou, ktorá je založená predovšetkým na prvotriednom servise a kvalite poskytovaných služieb. Prosíme všetkých našich zákazníkov, aby nám o svojej nespokojnosti s akoukoľvek službou povedali ešte počas pobytu. Potom vieme promptne reagovať a zjednať nápravu.
Pevne veríme, že podobná skúsenosť sa už viac nebude opakovať.

Pekný zvyšok dňa

Lucia Hešková

dobry den prosim vas aky je priplatok za 4 a za 1rocne deti.dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň pani Hešková,

deti do 5,99 rokov sú bez nároku na lôžko a služby zadarmo.

Hreus Miroslav

Dobrý deň, deti do 6 rokov bez nároku na lôžko a služby sú zdarma. Dieťa na prístelke 9€/noc ubytovanie, detská polpenzia 4€/deň.

Pekný zvyšok dňa Tel: +421 918 388 801 E-mail: penzionsvmitro@penzionsvmitro.sk

Silvia S.

Dobry den, chcem sa spytat ci mate volny termin 21.8. az 23.8. (dve noci) sme 4 dospele osoby a jedno 6 rocne dieta. potrebovali by sme dve izby, jednu s pristelkou. Kupon plati za tych 79 eur a dieta sa doplati. Za odpoved dakujem, s pozdravom Straková S.

Hreus Miroslav

Dobrý deň, v uvedenom termíne už máme voľné len dve izby rodinného typu: jedna samostatná izba dvojposteľová, druhá samostatná izba trojposteľová, tieto dve izby majú spoločný malý kuchynský kútik, sprchový kút a WC. V prípade záujmu pošlite prosím záväznú objednávku pobytu.

Pekný zvyšok dňa Tel: +421 918 388 801 E-mail: penzionsvmitro@penzionsvmitro.sk

Denisa Makay

Dobry den, mate volnu izbu 6.8.8.2015? 2 dospele osoby a 2 deti 4 roky. Aky by bol doplatok za deti?

Hreus Miroslav

Dobrý deň, v uvedenom termíne sme plne obsadený. Najbližšie voľné termíny : 5.8.-7.8.2015
7.8.-9.8.2015
8.8.-10.8.2015

Pekný zvyšok dňa

Hreus Miroslav Tel: +421 918 388 801 E-mail: penzionsvmitro@penzionsvmitro.sk

Peter

dobry den, je moznost upravit polpenziu na ciste vegetariansku? pre jednu osobu prosim .. dakujem

Miroslav Hreus

Dobrý deň, samozrejme, nie je žiadny problém.

Hreus Miroslav Tel: +421 918 388 801 E-mail: penzionsvmitro@penzionsvmitro.sk

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.