Milí zákazníci,

chceme vás informovať, že dnes bude zákaznícka linka aj online chat dostupný len do 18:00. 

Ďakujeme za pochopenie.

L-TAURÍN pre optimálny výkon a sústredenie sa

22 zákazníkov
do konca

V cene:

1 × 60 kps. L-TAURÍN (600 mg)

  • Zloženie: L-TAURÍN 600 mg, želatína (oxid titaničitý E171),   stearát horečnatý
  • Neobsahuje: žiadne umelé príchute, farbivá, sladidlá, škrob, mlieko, laktózu, sóju, lepok,  pšenicu, kvasnice
  • Dávkovanie: 1 kapsulu denne zapijte s vodou alebo užijete s jedlom
  • Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Tehotné a dojčiace ženy a osoby užívajúce lieky na predpis by sa mali poradiť s lekárom pred použitím tohto produktu

BONUS:  Pri kúpe 3 balení L-TAURÍN (600 mg) DARČEK - 1 x balenie 150 g Kvalitného 100% čistého organického Maca práškuDoručenie:

Pošta do 2 ks
2,00 € (7 prac. dní)

Pošta 3 a viac kusov
2,90 € (7 prac. dní)

Doručuje obchod:

L-taurín je ideálny doplnok v boji proti stresu, psychickému a fyzickému vypätiu i na správnu funkciu pamäte, motivácie. Je to aminokyselina, ktorá je sústredená v svalovom tkanive a centrálnom nervovom systéme.

Je vynikajúcim doplnkom pre zvládanie každodenného stresu. Taurín ma vynikajúce účinky pre lepšiu motiváciu, dodá pocit pohody a uvoľnenia. Je ideálny ako doplnok v čase telesného a duševného vyčerpania.

Vďaka vysokému obsahu B6 dokáže taktiež zlepšiť transportáciu a metabolizmus železa a bielkovín. Je vhodný pre ľudí, ktorí cítia pravidelnú chronickú únavu. 

Svoju mohutnú obľubu si získal u športovcov, nakoľko chráni svaly počas cvičenia,  zvyšuje vytrvalosť a výdrž, zlepšuje reakčný čas športovcov, ochraňuje srdce počas zvýšenej námahy,  zvyšuje hladinu testosterónu a je dôležitý pre budovanie stavebných blokov proteínov. A čo je dôležité,  športovcom pomáha rýchlejšie sa zotaviť po výkone.  

UPOZORNENIE: V prí­pade, že zákazník pri objednávke zadáva adresu firmy / svojho pracoviska, je potrebné uviesť do kolonky FIRMA názov spoločnosti / PRACOVISKA z dôvodu ZAISTENIA DORUČENIA TOVARU ZÁKAZNÍKOVI.

Inšpirujte sa aj ďalšími ponukami! Na jedno poštovné si teraz môžete objednať viacero produktov od predajcu www.superovocie.eu priamo TU!

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Mostová 369/18

07801 Sečovce

Slovenská republika

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku

Veronika

komunikácia s obchodom, veľmi ústretoví a pohotoví ľudia

6. 6. 2017
Alica

Páčilo sa mi jednoduché objednávanie a doručenie v stanovenom termíne.

28. 6. 2017
Jozef

vsetko dakujem

29. 4. 2017

Všetky hodnotenia