Pobyt plný oddychu v Hoteli Belassi**** v Bojniciach

15 zákazníkov
Prvýkrát na ZľavomateOnline rezervácia
Skvelá poloha v centre Bojníc
Skvelá poloha v centre Bojníc
Výborná hotelová reštaurácia
Výborná hotelová reštaurácia
Pekný a moderne zariadený hotel
Pekný a moderne zariadený hotel
Balíčky (2)
3 dni (2 noci), 2 osoby
Obdobie do 29. 3. 2018
 • 2× ubytovanie v dvojlôžkovej izbe pre 2 osoby
 • 2× raňajky formou bufetových stolov pre 2 osoby
 • 2× dvoj-chodová večera (polievka + hlavné jedlo na výber – servírované) pre 2 osoby
 • Fľaša sektu na izbe
 • Neskorší check out do 11.00 hod.
 • wifi 

Strava

Polpenzia

Obmedzenie

Platí iba pre tento variant: Voucher je možné využiť iba v dňoch štvrtok – nedeľa. Nie je možné využiť počas Vianočných sviatkov: 22.12. 2017–2.1. 2018.

Online rezervácia
Viac o balíčku 230,00 € 139,00 €
4 dni (3 noci), 2 osoby
Obdobie do 29. 3. 2018
Online rezervácia
Viac o balíčku 340,00 € 169,00 €

Jeseň vie byť občas melancholická, hoci hýri farbami. Chceli by ste radšej romantickú jeseň? Vyberte sa spoločne do Bojníc a romantiky môže byť toľko, že si ju odtiaľ priveziete aj domov!

Príjemné strávenie jesene si priam pýta romantický výlet alebo víkend. Ak sa taký žiada aj vám, tak sú Bojnice skvelou voľbou! Kúpeľné mesto na strednom Slovensku získava na jeseň neobyčajnú atmosféru pri prechádzkach uličkami mesta. Podobnú atmosféru vám prinesie aj ubytovanie v Hoteli Belassi****.

Ubytovanie

Po príchode do hotela bude pre vás pripravená klimatizovaná dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou. V izbe nájdete satelitnú TV, telefón, trezor kde sa zmestí aj laptop, čajový a kávový set a minibar. V kúpeľni nájdete sušič na vlasy a toaletné potreby. K dispozícii vám bude aj bezplatné WiFi pripojenie na internet. Na vyžiadanie Vám recepcia vie zapožičať žehliace potreby zdarma. 

Pozornosťou hotela je pre vás privítanie v podobe fľaše sektu, ktorú nájdete na izbe. Všetky izby sú útulné a moderne zariadené, aby ste sa cítili príjemne a pohodlne. 

Reštaurácia

V cene pobytu je pre vás aj polpenzia, ktorá zahŕňa raňajky formou bufetových stolov a večere, ktoré sa skladajú z polievky a hlavného jedla. V menu sa nachádzajú prevažne jedlá mediteránskej kuchyne, pripravované len z čerstvých surovín. Svoje jedlo si môžete vychutnať v hotelovej reštaurácii alebo na záhradnej terase hotela.

Hotel je situovaný v centre mesta len pár krokov od Bojnického zámku. Cez deň si môžete prezrieť zámok či zoologickú záhradu a večer zažiť romantiku prechádzok po krásnom historickom centre alebo posedieť v jednej z kaviarní. 

Tipy na voľný čas

Bojnický zámok Bojnický zámok

Patrí medzi najznámejšie slovenské zámky. Od roku 1970 je zámok vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku. Pôvodne bol dreveným hradom a vyvinul sa zo staršieho hradiska. Koncom 13. storočia sa ho zmocnil Matúš Čák Trenčiansky a hrad mu patril až do roku 1321. Dnes na zámku nájdete múzeum, ktoré je súčasťou Slovenského národného múzea.

Bojnická zoologická záhrada Bojnická zoologická záhrada

Táto zoologická záhrada je najstaršia a najnavštevovanejšia na Slovensku. V zoo sa nachádza až 414 živočíšnych druhov. Medzi nimi nájdete napríklad antilopy, slony, orangutany a taktiež zebry. Taktiež tam nájdete 26 druhov zvierat zaradených do Európskeho chovného programu (EEP) a 32 druhov v Európskych plemenných knihách (ESB).

HORNONITRIANSKE MÚZEUM V PRIEVIDZI

Hornonitrianske múzeum patrí medzi najmladšie na Slovensku. Vzniklo v roku 1985. K jeho unikátom patrí paleolitická šitepaná industria, románsky meč z 11. storočia, zbierka zlatých mincí, strieborný poklad z rímskeho hrobu. Návštevníci majú možnosť uvidieť dôkazy tradičného odievania, súbory malieb na skle a strieborné šperky z regiónu. Zaujímavá je taktiež zbierka bezstavovcov a paleontologické nálezy treťohornej flóry a fauny. 

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Hotel Belassi****
Sládkovičova 46, Bojnice, 97201

Hotel Belassi****

Sládkovičova 46, Bojnice

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie: je možné zadarmo v bezprostrednej blízkosti hotela (nie je však garantované). Je možné využiť parkovanie v podzemnej garáži za poplatok 8€ / 24 hodín.
Internet zadarmo
Berieme karty
Vlastná reštaurácia
Domáci miláčikovia: 15€/noc
Ako uplatniť
 • Netermínový variant: Je potrebná rezervácia vopred na tel.č. +421 46 5198 097  alebo emailom na recepcia@hotelbelassi.sk.
 • Pri rezervácií nahláste číslo kupónu.
 • Termínový variant: Zakúpením voucheru vykonáte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti. Pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť). 
 • V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jej dostupnosť telefonicky či e-mailom pred zakúpením voucheru. Recepciu treba zároveň vopred informovať, pokiaľ sa na pobyt chystáte so svojim domácim miláčikom. 
Deti
 • Dieťa do 12 rokov (11,99 r.) bez nároku na lôžko ubytovanie zdarma.
 • Doplatok za prístelku: 20€ / osoba / noc.
 • Polpenzia (raňajky, večera): deti od 2-5 rokov - 7,50€ / dieťa / deň; od 6 rokov - 19€ / dieťa / deň.
Príplatky
 • Miestny poplatok: 1€ / osoba / deň.
 • Doplatok za prístelku: 20€ / osoba / noc.
 • Polpenzia: 19€ / osoba / noc.
 • Pobyt s domácim miláčikom 15€ / noc.
 • Parkovanie je možné zadarmo v bezprostrednej blízkosti hotela (nie je však garantované). Je možné využiť parkovanie v podzemnej garáži za poplatok 8€ / 24 hodín.
Storno podmienky
 • Zrušenie alebo zmena rezervácie sú možné najneskôr 7 dní pred nástupom na pobyt.
 • Pri neskoršej zmene alebo nenastúpení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá.
 • Zmena je možná maximálne jeden krát po dohode s recepciou.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

1 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny