Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Jedinečný filmový zážitok alebo virtuálna realita v 5D kine!

4,5 / 5 5D Kino Banská Bystrica a na ďalších 2 miestach 1893 predajov

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Vzhľadom k aktuálnym vládnym opatreniam môže byť využitie služieb obmedzené. Pre viac informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. Viac o aktuálnych opatreniach

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Slávka

Dobrý deň.kupili sme cez Zľavomat tento voucher na ľubovoľný 5d film ktorý sa dá uplatniť v 14 pobočkách na Slovensku.ked som to objednávala našla som tam vypisanu aj pobočku BB . keď sme prišli do kina bolo nám oznámené že tam to neplatí . môžete mi prosím vysvetliť ako je to možné keď na zlavomate konkrétne pri tejto ponuke bola písaná aj Banská Bystrica? Veľmi ma to mrzí lebo to bol darček. Kúpila som to piatim ľuďom.vycestovali do BB a išli domov s dlhým nosom.

5D Kino

Dobrý deň, neviem sa Vám k tejto otázke vyjadriť pokiaľ nepoznám číslo voucherov, resp. náhľad akcie. My ale 14 pobočiek nemáme, preto, si myslím, že ste si kúpili vouchery u konkurenčnej spoločnosti. Prečo uvádzajú, že je si ich môžete uplatniť v BB netuším, keďže v BB prevádzku nemajú. Ak je to takto, tak je to chyba zľavomatu, nie naša. A teda sa musíte dotazovať u nich.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

napíšte nám prosím kód voucheru na podpora@zlavomat.sk a preveríme to.

Daruska86 Wolfova

Dobry den.je 5Dvirtual.realita vhodna ak ma clovek glaukom?

5D Kino

Dobrý deň, tak toto si netrúfam zodpovedať, myslím, že to je skôr otázka na lekára. Bežne však virtuálne premietanie môžu absolvovať ľudia krátkozrakí aj ďalekozrakí, bez dioptrických okuliarov. Každopádne jedná sa o premietanie trvajúce max 10 min, preto si nemyslím, že by Vám to malo uškodiť.

Veronika Vargová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako je to s tou vernostnou kartou. Ak ju mám- druhá osoba ide cez týždeň zadarmo – ako pár?

5D Kino

Dobrý deň. Nie. Vernostná karta slúži na uplatnenie zliav. Napr. v Pondelky majú páry 25%-nú zľavu. Študenti majú 25% zľavu s kartou každý deň. Alebo môžete využiť akciu 2filmy + 1 grátis www.5dkino.sk

Veronika

Dobrý deň, ako to funguje ak nosím dioptrické okuliare?

5D Kino

Dobrý deň, Pokiaľ idete pozerať 5D film 3D okuliare si viete dať aj na Vaše dioptrické. Úplne bez problémov. Ak chcete vyskúšať virtuálnu realitu, tak tam je potrebné si dať svoje okuliare dole, keďže film pozeráte vo virtuálnych okuliaroch, ktoré majú vlastné šošovky. Tie sú vhodné aj pre dioptrikov.

Aňa Bechná

Dobrý deň da sa voucher využiť v piatok cez sviatok? V Žiline?

5D Kino

Ano, da sa vyuzit. Pocas sviatocneho piatku 17.11. budeme mat otvorene kina v ZOC MAX Zilina, ZOC MAX Presov a OC Galeria Kosice. Budu ale upravene otvaracie hodiny, a to od 11:00 do 18:00

Penny

Dobrý deň. Chcem sa opýtať od koľkých rokov je možný vstup, resp. od akého veku je to vhodné? Ďakujem

5D Kino

Dobrý deň, kino je vhodné pre deti od 4 – 5 rokov ( záleží na povahe a vyspelosti dieťaťa).

5D Kino

Dobrý deň, zvyknú k nám chodiť s deťmi od 4 rokov. Tie už zvládajú kino v pohode.

Nataša

Dokedy plati kupon? cena je rovnaka pre dieta aj dospeleho?

5D Kino

Dobrý deň, voucher si môžete uplatniť do 3.12.2017. A áno, cena voucheru pre dieťa a dospelého je rovnaká.

Kika

Dobrý deň a Bratislava prečo nie je v ponuke?D

5D Kino

Dobrý deň, v Bratislave naša sieť nemá pobočku.

kamil

Dobry den, myslite ze je to vhodne aj pre tehotne? :) ci radsej nie :)

5D Kino

Dobrý deň, tak to záleží na štádiu tehotenstva a aj na filme. Mali sme už aj tehotné zákazníčky :) Skôr možno 5D film, tie máme v ponuke aj pomalšie.

Zuzana Mohlerová

Dobry deň.chcela by som sa spytať aky je rozdiel medzi vstup do 5d kina a vstupom do 5d virtualnej reality Ďakujem.

5D Kino

Dobrý deň, vstup do 5D Kina : pozeráte 5D film cez 3D okuliare, premietaný na plátno, so sedadlovými efektami ( pohyb, vibrácie, buchnáty) a priestorovými efektami ( sneh, dážď, vietor, blesky, bublinky, dym) Vstup na virtuálnu realitu: pozeráte 360 stupňový film (odohráva sa všade okolo vás) prostredníctvom virtuálnych okuliarov, so sedadlovými efektami ( pohyb, vibrácie, buchnáty )

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.