Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Zrelaxujte v morskej vode wellnessu Novolandia

4,4 / 5 Wellness NOVOLANDIA Rapovce - okres Lučenec (mapa) 798 predajov 2 zostáva

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Prevádzkovanie wellness služieb je na základe vládnych nariadení dočasne obmedzené. Pre získanie viacero informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. 

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
jozef

ubytovanie ?

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň Jozef. Vlastné ubytovanie v areáli Wellness Novolandia ešte zatiaľ nemáme vybudované, ale dá sa ubytovať priamo v obci Rapovce – hneď blízko Wellness (cca 300m) je penzión. Alebo potom v meste Lučenec (cca 6 km od Rapoviec). S pozdravom Tím Wellness Novolandia.

ŠTEFAN

Koĺko je bazénov v prevádzke v zime?

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň pán Štefan. Naše Wellness je v prevádzke celoročne, kde máme k dispozícii dva bazény, z toho jeden vnútorný – detský bazén, a jeden vonkajší – výplavový relaxačný bazén s reliktnou morskou vodou s teplotou cca 36 stupňov Celzia. A prednedávnom sme začali s výstavbou plaveckého krytého bazéna, ktorý bude súčasťou Wellness. S pozdravom Tím Wellness Novolandia.

Ing.Anna Ďurkechová

Dobry den, je u Vas zlava na ZTP preukaz? Dakujem,

Wellness NOVOLANDIA

Zľava na ZŤP je na vstup bazenový t.j. 2-hod. bazen 5 € , 3-hod. 6€ a celodenný 8€

Soňa gergeľová

ako saprosim dostanem ku vam z lucenca. Je nejaky autobusovy spoj? dakujem

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý den , Autobusové spoje idú do Rapoviec z nástupišta č.24 smer Rapovce , Lipovany ide 12:00 a potom skoro každú hodinu , Kalonda , o 12:30 s tým že vystúpite v Rapovciach . Tím Wellness

JU

Dobrý deň, je potrebná rezervácia?

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň , nieje potrebné rezervovať sa , stačí prísť , ak máte zakúpený Voucher stačí mať len kod v mobile alebo vytlačený/napísaný na papieri , Tím wellness .

Peter

Dodržiavajú sa u v saunách zásady správneho, resp. hygienickeho saunovania bez plaviek?

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň Peter, ďakujeme za otázku. Áno dodržiavajú. Teda aspoň o to dbáme a zakazujeme vstupovať do sáun bez plaviek, ale výlučne v plachte, ktorú obdrží na recepcii každý zákazník. Avšak ako iste viete, asi v každom wellness sa nájdu jedinci, ktorí tento zákaz niekedy porušia…

Marek

Dobrý deň, len taký návrh. Neumiestnili by ste klasické hodinky oproti saunám? Minulú zimu nefungovali presýpacie h. v parnej, momentálne nefungujú v infra a je nepríjemné nevedieť čas pobytu v saune. Samozrejme, cítime sa vo vašom zariadení super. Ďakujem Marek

Wellness NOVOLANDIA

Dobrý deň Marek, ďakujeme veľmi pekne za Váš návrh. Už sme sa týmto zaoberali tiež a od zajtra by už mali klasické hodiny visieť na stene pri saunách. Ako aj píšete, je dôležité, aby saunujúci vedeli čas pobytu v saune. Sme radi, že sa u nás cítite dobre a tešíme sa na Vašu návštevu či ďalšie postrehy, ktoré radi uvítame. S pozdravom Tím Wellness Novolandia.

cernicova@zoznam.sk

Máte otvorené aj v Decembri?

Wellness NOVOLANDIA

Ano. Wellness je otvorený denne. Pond. – štvrtok 13:00–22:00 hod a piatok -nedeľa 10:00 – 22:00 hod.

Počas vianočných sviatkov bude otvorené nasledovne: Štedrý deň – 24.12. : 10:00 – 15:00. 1.sviatok vianočný – 25:12. : 13:00 – 22:00. 2.sviatok vianočný – 26:12. : 13:00 – 22:00. Silvester – 31.12. : 10:00 – 22:00. Nový rok – 1.1.2018: 13:00 – 22:00.

Diskusia k tejto ponuke je už uzatvorená. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.