Užite si poriadnu tatranskú dovolenku v Tatranskej Lomnici!

1 zákazník
Prvýkrát na Zľavomate
Spring Tatry
Tatry, Vysoké Tatry
Viac o podniku
Krásna tatranská príroda naokolo
Krásna tatranská príroda naokolo
Blízkosť lyžiarskeho strediska
Blízkosť lyžiarskeho strediska
Moderné a nadštandardné zariadenie
Moderné a nadštandardné zariadenie
4 osoby, 3 dni (2 noci)
  • 2× ubytovanie pre 2 dospelé osoby + 2 deti do 4,99 rokov
  • Wi-fi zdarma
  • Bezplatné parkovanie 

Obmedzenie

Voucher je možné využiť len počas týždňa (pondelok – piatok).

120,00 € 99,00 €
140,00 € 119,00 €

Krajinu snehu a ľadu nájdete aj inde ako v rozprávke o Snehovej kráľovnej. No učarovať vám môže úplne rovnako!

Príďte sa pozrieť na tú tatranskú krajinu snehu a ľadu. A že sa v nej dá poriadne vyblázniť! Tatranská Lomnica ponúka toľko možností, že ani jedna dovolenka vám stačiť nebude. A do Apartmánu Spring sa určite radi vrátite.

Ubytovanie

Apartmán má príjemnú a útulnú atmosféru aj vďaka tomu, že sa nachádza v podkroví. Má samostatnú spálňu, kúpeľňu, obývačku, ktorá je prepojená s kuchyňou (plne vybavenou a so všetkými spotrebičmi) a idylu dotvára nádherný výhľad na Skalnaté pleso. Nadštandardné vybavenie a nábytok na mieru sú zárukou, že sa budete cítiť pohodlne a nič vám nebude chýbať.

V celom apartmáne je dostupné bezplatné WiFi pripojenie a pomocou izbového termostatu si môžete teplotu v apartmáne ľubovoľne regulovať. V spálni nájdete LCD TV a rovnako aj v obývačke.

Atrakcie

Naokolo je naozaj čo spoznávať, tak netreba zaháľať a pustiť sa do toho! Okrem zasneženej tatranskej prírody, v ktorej bude každá prechádzka krásna a romantická je v blízkosti aj Múzeum Tatranského národného parku alebo SKI Múzeum Tatranská Lomnica.

V zime je to len na skok na lyžiarske zjazdovky jedného z najvyššie položených stredísk Slovenska s výhľadom rovno na Lomnický štít! 

Tipy na voľný čas

Tricklandia Tricklandia

Tricklandia vás vezme do nového sveta, sveta plného úžasu, ktorý vás bude fascinovať ešte dlho potom, ako z Tricklandie vyjdete von.

Trickart je umenie, ktoré vytvára vizuálne ilúzie. Tie sú postavené na zobrazovaní predmetov akoby naozaj existovali, no v skutočnosti ide len o dvojrozmerné kresby. Ide o hru medzi umelcom a návštevníkom.

Aquacity Poprad Aquacity Poprad

AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet rovno pod Vysokými Tatrami. V aquaparku nájdete 9 luxusných krytých i vonkajších termálnych bazénov s celoročnou prevádzkou, 350 vodných atrakcií (tobogány, trysky, večerná Laser show a najväčšie wellness centrum v strednej Európe), kde môžete zrelaxovať a načerpať nové sily. 

Chodník korunami stromov Chodník korunami stromov

Užite si vychádzku korunami stromov. Náučný chodník je dlhý 1234m a má mierne stúpanie. Chodník korunami stromov Bachledka je v poradí siedmym projektom nemeckého architekta Josefa Stögera a spoločnosti Erlebnis Akademie AG, ktorá vybudovala už štyri chodníky v Nemecku a dva v Čechách. Chodník je v celej dĺžke bezbariérový a je tak vhodný pre všetkých návštevníkov.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Spring Tatry
Tatranská Lomnica 158, Tatranská Lomnica, 06201

Apartmán Spring

Tatranská Lomnica 158, Tatranská Lomnica

Check in od 15:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Lyžiareň
Ako uplatniť
  • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
  • Rezervácia: Overenie dostupných kapacít a rezervácie vopred na tel.č.: +421 917 864 096, +421 911 109 202 alebo e-mailom na info@wsr.sk 
  • Apartmán Spring je ubytovacie zariadenie bez recepcie a obsluhujúceho personálu. Prevzatie kľúčov a ubytovanie si dohodnite vopred pri rezervácii. Kľúče od apartmánu budú predané osobne na mieste v dohodnutom čase. 
Deti
  • Doplatok za dieťa nad 5 rokov 10 € / dieťa / noc
Príplatky
  • V cene nie je zahrnutý miestny poplatok pre obec 1 €/osoba/noc
Storno podmienky
  • Zrušenie alebo zmena rezervácie sú možné najneskôr 5 dní vopred.
  • Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny