Zábavné a rýchle spoločenské hry od iHRYska

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Zábavná postrehová hra Hook!
Ukončené
7,99 €
36 zákazníkov

V cene variantu:

Zábavná postrehová hra Hook!

Špecifikácia:

 • Počet hráčov: 3–6
 • Odporúčaný vek: Od 8 rokov
 • Doba hrania: 20 min.
 • Jazyk hry: Jazykovo nezávislé

Obsah balenia:

 • 6 x Karta zásahov
 • 18 x Karta zacielenia
 • 54 x Žetón gúľ
 • 96 x Karta cieľov
 • 5 x Prehľadová karta
 • 1 x Karta komapsu
 • 1 x Pravidla hry

Doručenie:

Slovenská pošta
2,90 € (3 prac. dni)

DPD
3,50 € (3 prac. dni)

Osobný odber na prevádzke
Zadarmo (2 prac. dni)

Miesto osobného odberu:

iHRYsko BA

Trenčianska 47, Bratislava – Ružinov

Dnes otvorené 9:00–12:00
Zobraziť na mape
Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Doručuje obchod:

www.ihrysko.sk
+421 948 330 131

Hľadáte hru s peknou grafikou, bez násilia, možnosťou multiplayeru a nenáročnú na výkon aj pre peňaženku? Nech sa páči, ponúkame vám hneď tri!

Crazy Circus

Rýchla a bláznivá logická hra, v ktorej je úlohou hráčov zoradiť a uložiť tri zvieratá – leva, ľadového medveďa a slona na dva podstavce podľa aktuálne vyloženej karty. Zvieratá začínajú na jednej karte, postavené jedno na druhé, takže tvoria stĺpec troch na sebe postavených zvierat.

Potom sa vytiahne jedna karta, podľa ktorej treba zvieratá preukladať. To však musia hráči urobiť iba vo svojej hlave.

Vtip je v tom, že zvieratá nepresúvate naozaj, ale každému presunutiu jedného zo zvierat zodpovedá nejaká slabika. Napríklad presunutiu najspodnejšieho zvieraťa na jednom podstavci na vrch stĺpca zodpovedá slabika „Ma“, alebo keď chcete navzájom vymeniť dve najvrchnejšie zvieratá na oboch podstavcoch, vtedy sa používa slabika „Ni“, „Lo“ zase presunie horné zviera z jedného podstavca na druhý a pod.

Cieľom hry je teda zostaviť akýsi „príkaz“ poskladaný z jednotlivých slabík tak, aby zodpovedajúce pohyby presunuli zvieratá do požadovanej konfigurácie. Výsledkom sú výkriky ako „MaNiKi“, „LoNiMaSo“, alebo „MaLoMaLo“. Prvý hráč, ktorému sa podarí vykríknuť správny príkaz, získava vyloženú kartu ako víťazný bod a kto nazbiera kariet najviac je víťazom hry.

Hook!

More je pokojné a jemné vlny kolíšu pirátske lode. Piráti a námorníci zabíjajú čas obľúbenou hrou: snažia sa chytiť čo najviac papagájov, zatiaľ čo po sebe hádžu delové gule.

Ale pozor na Čierneho Piráta – pred ním nikto nie je v bezpečí! Sudy a prázdne vtáčie klietky vedia ukryť pred ťažkými železnými guľami a fľaša dobrého rumu pomôže zabudnúť na bolesť od nich.

Je jedno s koľkými hrčami a modrinami vyjdete z boja, jediná dôležitá vec je stať sa pirátom alebo námorníkom s najväčším počtom papagájov! Hook! je zábavná postrehová hra s netradičnými mechanizmami.

Rýchle rozhodovanie, správna voľba, postreh ale hlavne veľa zábavy na vás čaká v tejto jedinečnej hre. Hra má viacero módov, môžete hrať každý proti každému, alebo tímovo – tri dvojice proti sebe, alebo dve trojice proti sebe.

Cubo

Rýchla kocková hra plná číselných kombinácii. Do stredu stola sa umiestnia kocky (dve červené a dve modré) a každý hráč dostane 9 kociek (jednu bielu, 4 červené a 4 modré), ktorými môže hádzať, až kým nie je so svojim hodom spokojný.

Potom z nich vytvorí štvorec tak, aby bola biela kocka v strede, a aby z kociek vytvoril trojice alebo postupky ideálne v jednej farbe. Hráč, ktorý si vyskladá štvorec ako prvý, si môže zobrať jednu zo štyroch vyložených kociek a vymeniť ju za jednu svoju.

Potom zakryje svoj štvorec kartičkou. V tom momente už ostatní hráči svoje kocky prehadzovať nemôžu.

Body získavate za najvyššie číslo postupky, v prípade trojice za číslo, z ktorého ste trojicu vytvorili. Ak sa vám podarí vytvoriť postupku alebo trojicu v jednej farbe, počet bodov sa zdvojnásobí.

Kto má po šiestich kolách najviac bodov, víťazí.

Inšpirujte sa aj ďalšími ponukami! Na jedno poštovné si teraz môžete objednať viacero produktov od predajcu iHRYsko.

GARANCIA dodania do Vianoc pri objednávkach uhradených na účet predajcu najneskôr do 19.12.2017 prostredníctvom Slovenskej pošty, osobný odber je možný do 22.12.

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

iHRYsko - BA

Trenčianska 47

Bratislava (Ružinov) 82109

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku

Monika

Vynikajuca hra. Naozaj dynamicka nikto necaka. Nadherne tematicke balenie. A maximalne super predajna. Ked som tam dosiel tak som hned nakupil aj ine hry. Vynikajuci personal…

Jana

Velmi rychle vybavenie objednavky, maximalne ochotna obsluha, ktora okrem toho, ze je mila, vie aj dobre poradit.

Deni

pekná hra, v praktickom balení, núti premýšľať :)